با صدور پیامی؛
محمدمهدی دادمان انتصاب معاون جدید سیمای رسانه ملی را تبریک گفت

01:430

محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی با صدور پیامی، انتصاب محسن برمهانی به عنوان معاون سیمای رسانه ملی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، متن پیام تبریک رئیس حوزه هنری به این شرح است؛

جناب آقای محسن برمهانی
سلام علیکم

‎با احترام، انتصاب شما را به معاونت سیمای رسانه ملی تبریک می‌گویم و در مسؤولیت جدید و راه نوین پیش‌رو، توفیق روزافزون برای‌تان آرزو دارم.

کارکرد عظیم و پر اثر رسانه‌‌های تصویری در معادلات انتقال پیام، ظرفیت مهم و البته چالش‌برانگیزی‌ در مواجهه با تهاجم‌ علنیِ شناختی و رسانه‌ای دشمنانِ قسم خورده‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. توجه به سلایق عمومی، ابتکارعمل در روزآمدسازی تجهیزات و تکنیک‌های تولید، ذکاوت در هجو زُدایی از محتوا و نهایتاً جذب مخاطب امروزی از جمله این چالش‌هاست؛ از این رو نهاد سیمایی رسانه‌ ملی، جایگاهی بسیار مؤثر و البته خطیر در این میدان رزم پیچیده و مقدس دارد و توأمان توجه نظریِ‌ عمیق و احساسیِ عهدمدار در تمام کنش‌هایش به تناظر حضور در مرز مجادله حق و باطل نه یک دستاورد بلکه یک پیش‌فرض قلمداد می‌شود.

اینجانب ضمن ابراز امیدواری برای نیل به این هدف، تجربه زیسته هنری، سوابق و خدمات ارزشمند، دانش و تخصص فراخور همچنین بینش‌ رسانه‌ای شما را که مکسوب از محضر اساتیدی چون مرحوم استاد نادرطالب‌زاده است را به فال نیک گرفته و تلاش برای تعامل بیشتر و توسعه کیفی ارتباط بین سیمای جمهوری اسلامی و ظرفیت‌های ارزشمندِ هنری و توانمندی‌های هنرمندان حوزه هنری انقلاب اسلامی را به قصدِ کمک و مقصودِ انجام وظیفه انقلابی و برادرانه می‌پندارم.

عزّت و سربلندی‌تان را در راهِ خدمت و مزید توفیق‌تان در مسؤولیت خطیری که عهده دار شده¬اید را از خداوند منّان مسألت دارم.

‎محمدمهدی دادمان
‎رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند