با حضور خانواده شهدای خان طومان؛
محفل «این شانزده رفیق» در حوزه هنری مازندران برگزار می شود

01:190

به مناسبت روز قلم، ضمن تکریم از خانواده های شهدای مدافع حرم حماسه خان طومان؛ از پدید آورندگان هشت کتاب شهدای خان طومان تجلیل می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ساعت ۹:۳۰ روز سه شنبه ۱۴ تیرماه سال جاری در محفلی با حضور مرتضی سرهنگی _نویسنده و پژوهشگر تاریخ شفاهی و دفاع مقدس_ ضمن تکریم از خانواده های شهدای حماسه خان طومان؛ از پدید آورندگان هشت کتاب شهدای خان طومان تجلیل می شود.

مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران ضمن اعلام خبر فوق افزود: این برنامه کاری مشترک با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، سپاه کربلا مازندران، ستاد مردمی پژوهش و تدوین شهدای مدافع حرم مازندران و حوزه هنری است.

وی ادامه داد: در این برنامه هشت کتاب تولید شده با محوریت شهدای خان طومان رونمایی می شوند و کتاب این شانزده رفیق ( محصول یک فعالیت گروهی از پژوهشگران و نویسندگان دفاع مقدس به سرپرستی سمیه اسلامی و از تولیدات مشارکتی حوزه هنری مازندران) یکی از این آثار می باشد.

رییس حوزه هنری مازندران گفت: در این ویژه برنامه استاد مرتضی سرهنگی که از مولفان و پیشگامان عرصه تاریخ شفاهی دفاع مقدس است طی یک سخنرانی به بحث درباره تاریخ شفاهی، موارد فنی ثبت و خاطره نگاری و ویژگی های کتاب این شانزده رفیق خواهد پرداخت.

محفل یاد شده از سری برنامه های سند تحول و زیست بوم حوزه هنری مازندران است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند