مجموعه داستان «ح. دو چشم» منتشر شد

01:310

مجموعه داستان «ح. دو چشم» از سوی دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان سمنان و توسط سوره مهر منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب مجموعه داستان «ح. دو چشم» به نویسندگی محبوبه حاجیان‌نژاد، توسط دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان سمنان به چاپ رسید.

در بخشی از یک داستان این کتاب می‌خوانیم: «قورقوری یک قورباغه سبز لاغر است با دست و پاهای دراز آویزان که آن را آذرماه یک زمستان سرد از یک جوان دست‌فروش که چهره لاغر و آفتاب سوخته‌ای داشت و بساطش را پناه خیابانی عریض پهن کرده بود خریدیم. اینکه آن وقت شب، آن هم توی آن سرما چی باعث شد که بساط جوان دست‌فروش چشممان را بگیرد نمی‌دانم. همین قدر یادم هست که با دیدن بساط کنار خیابان من و فرهاد گنگ و بی‌حالت به هم نگاه کردیم و به علامت توافق با هم سر تکان دادیم. بعد فرهاد انگار که خواسته باشد هر طور که هست برای نگاهمان معنایی پیدا کند، لُپ باران را که بغلم نشسته بود و انگشت کوچکش را می‌مکید، کشید و گفت «چطوره بریم برای دخترمون یک عروسم خوشگل بخریم؟…»

بر اساس این گزارش، «غریبه‌ها»، «صد سال سیاه»، «قافیه‌های باخته»، «قورقوری»، «ح دو چشم» و «وقتی کلاغ‌ها بع بع می‌کنند» از عناوین داستان‌های این مجموعه است.

کتاب «ح. دو چشم» به نویسندگی محبوبه حاجیان‌نژاد در ۱۶۴ صفحه در قطع رقعی با شمارگان ۱۲۵۰ نسخه و با قیمت ۳۰ هزار تومان از سوی دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان سمنان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند