مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری استان کرمان شد

02:220

طی حکمی از سوی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری استان کرمان شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مجتبی اسدی پس از دوره یک ساله سرپرستی در حوزه هنری استان کرمان، طی حکمی از سوی رئیس حوزه هنری، ریاست حوزه هنری کرمان را بر عهده گرفت.

در متن حکم اسدی که به امضای محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری رسیده، آمده است:

«فرازمندی «دیار کریمان» که امروز مهم‌ترین قطب فرهنگی، علمی، صنعتی و سیاسی جنوب شرق کشور است حاصل خاک گهرپرور کرمان و رویش‌گاه بزرگ‌مردانی است که با دماء خویش، حرکت تمدنی ایران اسلامی عزیز را به‌ پیش برده‌اند. سهم آن سامان ولایت‌مدار در نهضت قدسی حضرت روح‌الل ه(قدس‌الله نفسه الزکیه‌) نیز بارز و برجسته است؛ از مبارزات ستم ستیزانه‌ی مردم دلیر آن استان در دوران سیاه پهلوی، تا روانه کردن فرزندان خود با لشکر برنده ثارالله به جبهه‌ی انسان‌ساز دفاع مقدس در عملیات فتح‌المبین، بیت‌المقدس، کربلای پنج و والفجر هشت که بارها قلب ملت مسلمان را شاد نمود و غم را از چهره آن‌ها زدود.

کرمان امروز بیش از هر چیز با یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، آن پرچم‌دار میدان‌های مبارزه با ظلم و استکبار گره خورده است. او که وجودش صورت توأمان تغزلی و حماسی یک ملت و عصاره‌ی فضیلت‌های فرهنگ ایرانی و خیرخواه امت اسلام بود. لذا ماندگاری و استمرار مکتب سلیمانی با زبان هنر، مأموریتی ویژه‌ برای حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان است.

نظر به دوران موفق سرپرستی؛ تولیدات و اقدامات الهام‌بخش جناب‌عالی در معرفی و ترویج سیره‌ی حاج قاسم سلیمانی، شما را به پیشنهاد معاون راهبری استان‌ها به «ریاست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان» منصوب می‌نمایم.

از شما انتظار می‌رود در دوره مسئولیت:
۱. ذیل سیاست‌های کلان حوزه هنری بر تنظیم و اجرای سند راهبردی حوزه هنری استان همت گمارید،
۲. برای شناسایی و پرورش نسل مستعد و نوخاسته‌ی هنر انقلاب اسلامی اقدام کنید،
۳. شبکه‌ای منسجم و کارآمد از هنرمندان مؤمن و انقلابی استان را در مجموعه حوزه هنری استان به عنوان مرکز رشد هنر انقلاب اسلامی سامان دهید،
۴. به معرفی قله‌های هنر انقلابی استان در تراز ملی و بین‌المللی همت گمارید،
۵. ظرفیت ارتباط مستمر و مؤثر با هیأت اندیشه‌ورز حوزه هنری استان، نهاد‌ها، تشکل‌ها و اعضای جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی را فعال نمایید و
۶. با ایجاد ساز و کار دقیق تولید و ترویج محصولات و گفتمان هنر انقلاب اسلامی، بر وسعت دایره‌ی نفوذ و تأثیر انقلاب اسلامی در جغرافیای فرهنگی استان بیفزاید.

توفیق شما را در جلب عنایت و رضایت حق تعالی، ذیل توجهات و تحیات حضرت ولی‌عصر (ارواح العالمین له‌الفداء) خواستارم.

محمدمهدی دادمان- رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی»

 

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند