«ماه‌ نشست» بانوان شاعر استان چهارمحال‌ و بختیاری برگزار شد

01:490

ششمین نشست شاعران بانوی چهارمحال و بختیاری با عنوان «ماه‌نشست»، پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در سالن جلسات حوزه‌ هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: ماه‌نشست بانوان شاعر استان چهارمحال‌وبختیاری از سال ۱۳۹۸ با مدیریت کبری موسوی قهفرخی فعالیت خود را در حوزه هنری آغاز کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا بعد از انجام ۵ جلسه برگزاری این نشست متوقف شد.

اعظم قاسمی افزود: ششمین ماه‌ نشست شعر بانوان بعد از دو سال فعالیت مجدد خود را آغاز کرد و در این جلسه که با حضور دکتر مرضیه عباسی و جمعی از شاعران برگزار شد مباحثی پیرامون جهان هولوگرافیک و جهان اسطوره ارائه شد.

به گفته وی در این نشست علاوه بر شعرخوانی، نقد شعر و معرفی تازه‌های نشر، تعدادی از کودکان آثار شاعران بزرگی چون سعدی و حافظ را خوانش کردند.

اعظم قاسمی اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری دارای بانوان شاعر توانمندی است که آثار این هنرمندان همیشه در جشنواره‌های مختلف شعر درخشیده و بیشتر آنها در سطح کشور شناخته شده هستند.

وی با اشاره به انتشار دو مجموعه‌ی جدید از بانوان شاعر استان با عنوان «بوسه‌ی مکتوب» اثر کبری موسوی قهفرخی و «چکیده» اثر فرزانه میرزاخانی افزود: ماه نشست های بانوان فرصتی است برای ارائه جدیدترین آثار بانوان استان و امیدواریم از دل این نشست‌ها بتوانیم مجموعه آثاری ارزشمند از بانوان استان منتشر کنیم.

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: ماه‌نشست بانوان شاعر استان ، در کنار انجمن‌های شعر که در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود، فرصتی است تا بانوان صمیمانه‌تر و آزادتر از تجربیات یکدیگر بهره ببرند.

ماه‌نشست بانوان شاعر استان چهارمحال‌وبختیاری  با مدیریت کبری موسوی قهفرخی از شاعران برجسته استان و کشور اواخر هر ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند