لشکری: ۵ کارگروه راهبردهای تحولی در نشست رؤسای مراکز استانی برپا می‌شود

02:000

دبیر محتوایی سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری از برپایی ۵ کارگروه راهبردهای تحولی با حضور مدیران مراکز استانی حوزه هنری در دومین روز این نشست خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سعید لشکری دبیر محتوایی سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری در دومین روز از برپایی این نشست سه روزه که در فرهنگسرای شهدای انقلاب تهران در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری گفت: دومین روز از سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری در ادامه گفت‌وگوهای تحولی خود به مصادیق موفق راهبردهای تحولی مراکز استانی حوزه هنری اختصاص داشت. صبح امروز در خدمت گروه‌های داخلی و بیرونی حوزه هنری از جمله آقای کوچک‌زاده مدیر حوزه هنری یزد با محور نهضت تربیت نویسندگان انقلابی و متعهد، آقای محمد قاسمی‌پور مدیر دفتر مطالعات و فرهنگ پایداری امور استان‌های حوزه هنری کشور، با محور الگوی موفق برای تربیت کارشناسان تاریخ شفاهی استان‌ها بودیم.

لشکری افزود: همچنین چهار مجموعه خارج از حوزه هنری از جمله مجموعه فرهنگی و هنری «ثارالله» با محوریت «تاریخ شفاهی لشکر ثارالله، شهدا و والدین آنها»، مجموعه «عمار» آقای حامد بامروت‌نژاد از مسئولان جشنواره فیلم «عمار»، میثم مهدیار معاون پژوهشی پژوهشکده فرهنگ و هنر با محور «گفتمان پیشرفت و توسعه علم نانو» و امیر مهریزدان مدیر سفیر فیلم با محور «تجربه موفق» این مجموعه هم صبح امروز به ارائه تجربیات خود پرداختند.

دبیر محتوایی سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری افزود: عصر امروز هم ۵ کارگروه تحولی که در هر یک از آنها ۵ الی ۶ مدیر از حوزه هنری حضور خواهد داشت، برگزار می‌شود. حضور هر یک از مدیران در کارگروه‌های تشکیل شده بر اساس زیست‌بوم آنها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های بومی و موفقیت‌هایی که تاکنون کسب کرده‌اند، انجام می‌شود.

گفتنی است، سی‌ونهمین نشست رؤسای مراكز استانی با شعار «هنر انقلابی؛ پیشران گام دوم» در دوره تحولی حوزه هنری به مدت ۳ روز از ۱۲ تا ۱۴ اسفندماه در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند