قره‌داغی: مشکل هر یک از استان‌ها را مشکل خودمان می‌دانیم

01:460

مدیر اداری مالی حوزه هنری در نخستین روز از نشست سه روزه رؤسای مراکز استانی حوزه هنری گفت: یکی از دغدغه‌های جدی مراکز استانی جذب و تبدیل وضعیت نیروی انسانی است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، عبدالحمید قره‌داغی در نخستین روز از سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری به ارائه رویکردها و سیاست‌های اداری مالی ستاد در دوره جدید پرداخت.

وی ضمن بیان انتظارات معاونت از مدیران استان‌ها و به‌ویژه بخش‌های اداری مالی در سال ۱۴۰۰ گفت: به لحاظ ساختاری مجموعه اداری مالی حوزه هنری چابک‌تر از قبل شده است و با انسجام بیشتری کار را ادامه می‌دهد.

قره‌داغی افزود: در حوزه ارتباط با مراکز استانی باید گفت که روابط سازنده‌ای با ما وجود داشته و دارد، آنچنان که مشکل هر یک از استان‌ها را مشکل خودمان می‌دانیم و برای رفع آن اقدام کرده و می‌کنیم.

وی با اعلام سیاست‌های کلی در حمایت و تقویت استان‌ها در برابر چالش‌ها ادامه داد: یکی از دغدغه‌های جدی مراکز استانی جذب و تبدیل وضعیت نیروی انسانی است. در این مورد، حوزه هنری مشمول جذب نیست، با این حال تعدادی را تلاش کردیم و تبدیل وضعیت کردیم.

قره‌داغی ادامه داد: حمایت مالی از سوی ستاد هم یکی دیگر از دغدغه‌های مراکز استانی است که پیگیری‌های خوبی با همکاری محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری در این زمینه شده است.

مدیر اداری مالی حوزه هنری افزود: ان‌شاءالله برای سال آینده اعتباری را به صورت مشخص به هر استان اختصاص می‌دهیم. اعتبارها بر اساس توانایی‌ها و فعالیت‌های هر استان اختصاص داده می‌شود. ما در مجلس شورای اسلامی هم رایزنی‌هایی کرده‌ایم تا کلیات بودجه مورد نظر تصویب شود.

قره‌داغی در پایان گفت: نوسازی ناوگان خودرویی هم در سالی که گذشت یکی دیگر از دستاوردهای ما بود که شکر خدا انجام شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند