قرنطینه در بخش کرونایی جشنواره سینما حقیقت

01:0010

مستند کوتاه «قرنطینه» ساخته پیام میرتبریزیان تولید حمایتی حوزه هنری مازندران، در میدان رقابت با سایر آثار راه یافته به جشنواره سینما حقیقت قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، چهاردهمین جشنواره فیلم‌های مستند ایران «سینما حقیقت» در ۸ بخش مسابقه ملی، بین‌الملل (غیررقابتی)، جایزه شهید آوینی، مسابقه فیلم‎های مستند کارآفرینی، بخش ویژه کرونا، بخش‌های جنبی، کارگاه‌های تخصصی و نکوداشت به شکل مجازی (آنلاین) در حال برگزاری است.

گفتنی است، مستند کوتاه «قرنطینه» ساخته پیام میرتبریزیان تولید حمایتی حوزه هنری مازندران نیز در بخش کرونایی این رویداد فرهنگی هنری در حال رقابت با سایر آثار قرار گرفته است.

این اثر کوتاه روایتگر نگرانی‌های مادری است که در شرایط قرنطینه به سلامت فرزندانش می‌اندیشد و از یکی از پسرانش که تنها همدم او در خانه است پرستاری می‌کند.

سازنده مستند «قرنطینه» به شکل ضمنی با اشاره به اینکه مادران نیز در خانه‌ها، همچون پرستاران بیمارستان، فداکارانه به انجام وظایف خود مشغولند، بر تلاش جمعی و همگانی افراد جامعه جهت مهار این بحران تأکید دارد.

شایان ذکر است، چهاردهمین جشنواره فیلم‌های مستند ایران «سینما حقیقت» با نمایش آنلاین آثار راه‌یافته به مرحله پایانی خود رسیده و تا پایان همین هفته نتایج نهایی جشنواره اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند