فیلم کوتاه «حِس» در خراسان جنوبی تولید و پخش شد

01:170

فیلم کوتاه «حِس» به نویسندگی و کارگردانی سیدجلال ساداتی پور که توسط حوزه هنری خراسان جنوبی تهیه و تولید شده است، از شبکه دو و تماشا و شبکه استانی خاوران پخش شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، فیلم کوتاه «حِس» به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله و روز مادر توسط حوزه هنری خراسان جنوبی تهیه و تولید شده است و از شبکه تلویزیونی دو و تماشا و شبکه استانی خاوران و فضای مجازی منتشر شد.

این فیلم کوتاه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله و روز مادر توسط حوزه هنری استان تهیه و تولید شده است و از شبکه تلویزیونی دو و تماشا و شبکه استانی خاوران  و فضای مجازی منتشر شد.

موضوع فیلم کوتاه «حِس» در خصوص دعای خیر مادر است که سبب سالم ماندن فرزند می شود و به صورت ایدئولوژی ساخته شده است و مخاطب را درگیر خود می کند تا به عمق این فیلم پی ببرد.

عفاف و حجاب و نماز اول وقت خواندن و القای حس مادرانه از مهم ترین پیام ها است که در فیلم کوتاه «حِس» با استفاده از ابزار هنر به نمایش گذاشته شده است.

سیدجلال ساداتی پور نویسندگی و کارگردانی، علی طوافی تدوین، احمد نقوی دستیار صحنه و محمدهادی حسینی نژاد مدیر تولیدی فیلم کوتاه «حِس» را بر عهده داشتند و حنانه شاکری، رقیه روایتی و مهدی اکبری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند