فیلم کوتاه «تعدیل» سه جایزه اصلی جشنواره Garoa Awards برزیل را از آن خود کرد

کمتر از یک دقیقه0

فیلم کوتاه «تعدیل» به کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان، سه جایزه اصلی جشنواره Garoa Awards را از آن خود کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه «تعدیل» که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در مورد دو دوست و همکار است و یک اتفاق آنها را در موقعیت عجیبی قرار می‌دهد، جایزه بهترین فیلم کوتاه، جایزه بهترین تصویربرداری و جایزه بهترین گروه بازیگری جشنواره Garoa Awards برزیل را کسب کرد.

در این جشنواره جایزه بهترین فیلم به حوزه هنری استان کردستان، جایزه بهترین تصویربرداری به زانیار لطفی و جایزه بهترین گروه بازیگری به عزیز نعمتی، سمیه رحیمی، سوران رضوانی‌زاده، شاداب کوکبی، آرسام حسین پناهی، نیها شیخی بازیگران این فیلم تعلق گرفت.

در این فیلم، فردین ملاسلیمی صدابردار، سمیرا فقیه‌سلیمانی به عنوان منشی صحنه، مهران سروری دستیار کارگردان و ثنا شریعتی به عنوان دستیار تصویربرداری، کیوان سروری را یاری کرده‌اند.

این فیلم که با تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان تولید شده است، بیش از این در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی عناوین مختلفی را در بخش کارگردانی، بهترین فیلم ، بهترین تصویربردار و … دریافت کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند