فیلم کوتاه «ارسی» در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تولید شد

01:110

به همت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد فیلم کوتاه «ارسی» با محوریت موضوعات اجتماعی تولید شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، اکبر آیین مسئول واحد تصویری حوزه هنری در مورد این فیلم کوتاه گفت: فیلم کوتاه «ارسی» به کارگردانی خلیل عمران پور در واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان با تکیه بر موضوعات اجتماعی تولید شد.

وی افزود: این فیلم کوتاه که ۱۵ دقیقه زمان دارد در منطقه چرام شهرستان کهگیلویه و بویراحمد تصویربرداری شد و هم اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.

آیین با اشاره به بخشی از فیلمنامه این فیلم کوتاه تصریح کرد: در داستان این فیلم دخترکوچکی که پدرش برایش کفش خریده است اما این کفش ها برایش کوچک هستند و قصد رفتن به شهر را دارند ولی در راه رفتن به شهر با یکسری حوادثی روبرو میشوند که فیلم حاضر بر بستر این داستان پرداخته می‌شود.

وی بیان کرد: از عوامل فیلم کوتاه ارسی می توان به تصویربرداری منصورعبدرضائی، صدابرداری محمد زارع، دستیار و برنامه ریزی سمیه محمدی، مدیرتولیدی حامدرضایی، بازیگری سرمست اتشپنجه، فرناز پناهنده، کرم اله سعیدی، حکیمه تاسا ، علی داودنژاد، اورنگ شناور و هستی رامش اشاره کرد.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این فیلم کوتاه پس از اکران عمومی از طریق پلتفرم های متفاوت جهت تماشای علاقمندان توزیع می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند