فیلم «سایه‌های سنگین کلاغ» به دو جشنواره برزیل و کانادا راه یافت

01:150

فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» ساخته بهنام اسدالهی هنرمند اردبیلی به دو جشنواره grand river کانادا و Curitiba برزیل راه یافت.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» ساخته بهنام اسدالهی و محصول انجمن سینمای جوانان اردبیل در سیزدهمین جشنواره grand river کانادا و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل Curitiba برزیل به نمایش در خواهد آمد.

هدف از جشنواره بین‌المللی فیلم grand river کانادا، الهام بخشیدن به جامعه از طریق تجربه مشترک فیلم‌سازانی است که از طریق فیلم‌های جسورانه، بازتاب‌دهنده و الهام‌بخش، پیامشان را انتقال دهند.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم grand river کانادا به دلیل شیوع ویروس کرونا از ۵ تا ۸ می به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و بهترین فیلم‌های کوتاه سینمای مستقل از کانادا و سراسر جهان را در منطقه (کمبریج، کیچنر و واترلو) نمایش خواهد داد.

پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستقل Curitiba برزیل نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا ۵ تا ۱۱ آوریل به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

گفتنی است، بهنام اسدالهی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد.

وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون‌مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و چهار فیلم داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند