فیلم «تعدیل» جایزه بهترین صداگذاری جشنواره گیمفا برزیل را دریافت کرد

01:250

جایزه بهترین صداگذاری فیلم جشنواره گیمفا برزیل، به زانیار لطفی برای فیلم کوتاه «تعدیل» به کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان رسید.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه «تعدیل» با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در مورد دو دوست و همکار است که یک اتفاق آن‌ها را در موقعیت عجیبی قرار می‌دهد.

این فیلم که با تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان تولید شده است، یش از این در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی عناوین مختلفی را در بخش کارگردانی، بهترین فیلم و … دریافت کرده است.

در این فیلم: عزیز نعمتی، سمیه رحیمی، سوران رضوانی‌زاده، شاداب کوکبی، آرسام حسین پناهی، نیها شیخی به عنوان بازیگر، زانیار لطفی به‌عنوان تصویربردار، تدوین‌گر و صداگذار، فردین ملاسلیمی صدابردار، سمیرا فقیه سلیمانی به عنوان منشی صحنه، مهران سروری دستیار کارگردان و ثنا شریعتی به عنوان دستیار تصویربردار، کیوان سروری را یاری کرده‌اند.

زانیار لطفی متولد 1360 سنندج، کارگردان، فیلم‌بردار و تدوین‌گر، فارغ التحصیل سینما در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران بوده و دارای مدرک کارشناسی با گرایش تدوین است.
وی از سال 1384 با ورود به انجمن سینمای جوانان ایران در عرصه فیلم‌سازی فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون در بیش از 40 اثر کوتاه و بلند داستانی و مستند با عناوین فیلم‌بردار، تدوین‌گر و صداگذار مشارکت داشته است.

لطفی از سال 1393 مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان کردستان بوده و به‌عنوان مدیر گروه سینما و مدرس در دانشگاه علمی کاربردی و انجمن سینمای جوان کردستان به تدریس مشغول است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند