فیلم «برای او» به جشنواره بین‌المللی فیلم آمریکا راه یافت

01:030

فیلم‌ «برای او» ساخته سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه دومین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «Waco Family & Faith» آمریکا انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علیرضا مهدویان‌پور مدیر حوزه هنری دفتر دزفول عنوان کرد: در بیانیه این جشنواره ذکر شده است که؛ ما امیدواریم که بتوانیم تأثیر جهانی بگذاریم و چهره داستان‌سرایی و داستان‌سرایان را در صنعت فیلم و سرگرمی تغییر دهیم. ما هم‌چنین امیدواریم که با این جشنواره بتوانیم مردم را از همه اقشار دور هم جمع کنیم و با روایت‌ها، نمایش‌های عمومی، کارگاه‌های آموزشی و موارد دیگر به آن‌ها خدمت کنیم تا این فعالیت‌های فرهنگی و هنری به برانگیختن تفکر و تقویت گفت‌و‌گو یاری برساند.

وی افزود: فیلم‌ «برای او» که شانزدهمین حضور بین‌المللی خود را تجربه می‌کند، پیش از این با حضور در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی جوایز مختلفی را از آن خود کرده است.

مهدویان‌پور با بیان اینکه فیلم داستانی «برای او» در مدت زمان ۱۶ دقیقه در حوزه‌ هنری استان خوزستان-دفتر دزفول تهیه و تولید شده است، افزود: اسامی برخی از عوامل تولید این فیلم به این شرح‌اند: نویسنده و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا، تصویربردار: امیر علی‌ویسی، تدوین: فرید دغاغله، صدابردار: هادی ساعدمحکم، منشی‌صحنه: فاطمه سیاح‌طرفی، طراح‌صحنه، لباس و گریم: حمید نورآبادی، عکاس: رضا چراغ‌چشم، طراح پوستر: سید مرتضی سبزقبا، عکس پوستر: میثم خالدیان، مدیر تولید: علیرضا مهدویان‌پور، بازیگر: محمدرضا صانعیان.

لازم به ذکر است که دومین دوره این جشنواره بین‌المللی ۴ تا ۶ فوریه ۲۰۲۱ میلادی مطابق با ۱۶ تا ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در ایالت تگزاس در جنوب آمریکا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند