فیلم «برای او» به جشنواره آرژانتینی راه یافت

01:180

فیلم‌ «برای او» ساخته سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «BUEIFF CHANNEL» آرژانتین انتخاب شدند.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، علیرضا مهدویان پور مدیر حوزه هنری دزفول عنوان کرد: این جشنواره هر دو ماه یک‌بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود و هر ماه ۵۲ فیلم از کشورهای مختلف جهان در پلت‌فرم این جشنواره به مدّت یک هفته به نمایش درمی‌آیند و به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: ۵ فیلم برتر از نگاه تماشاگران و ۵ فیلم برتر به رأی هیئت داوران جشنواره انتخاب خواهند شد و درنهایت برگزیده‌های هر دوره برای بهترین فیلم سال با هم رقابت خواهند کرد. این جشنواره شریک جشنواره‌ بین‌المللی فیلم بوئنوس‌آیرس آرژانتین است.
فیلم «برای او» چهل‌ویکمین حضور جشنواره‌ای خود را تجربه می‌کندو پیش از این در جشنواره‌های ملّی و بین‌المللی بسیاری به نمایش درآمده است و جوایز مختلفی دریافت کرده‌است.
فیلم داستانی «برای او» در مدت زمان ۱۶ دقیقه در حوزه هنری استان خوزستان-دفتر دزفول تهیه و تولید شده است.
برخی از عوامل تولید این فیلم به این شرح‌اند: نویسنده و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا، تصویربردار: امیر علی‌ویسی، تدوین: فرید دغاغله، صدابردار: هادی ساعدمحکم،منشی‌صحنه: فاطمه سیاح‌طرفی، طراح‌صحنه، لباس و گریم: حمید نورآبادی، عکاس: رضا چراغ‌چشم، مدیر تولید: علیرضا مهدویان‌پور، بازیگر: محمدرضا صانعیان.
اختتامیه‌ چهارمین دوره‌ این جشنواره‌ بین‌المللی، ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی مطابق با ۲۴ شهریور‌ماه ۱۴۰۱ هجری‌خورشیدی در شهر بوئنوس‌آیرس آرژانتین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند