فراخوان نخستین رویداد آبرنگ «نقش عشق» تمدید شد

01:010

فراخوان نخستین رویداد رقابتی نقاشی آبرنگ «نقش عشق» که به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و توسط حوزه هنری اصفهان منتشر شده بود تا بیست شهریورماه تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، رویداد رقابتی نقاشی آبرنگ «نقش عشق» از علاقه‌مندان و نقاشان آبرنگ دعوت می‌‌کند تا در محورهای موضوعی (آیین‌های عزاداری، اماکن متبرکه، پیاده‌روی اربعین) و موضوع آزاد مرتبط با محرم و بخش ویژه عاشورا زمینه‌ساز ظهور، به تولید اثر و شرکت در این رقابت بپردازند.

این رویداد با هدف پاسداشت فرهنگ عاشورا و تأثیر آن بر ظهور منجی، به تصویر کشیدن آداب و رسوم و آیین‌های عزاداری محرم و اماکن متبرکه و ثبت آیین‌های سنتی برای انتقال به نسل‌های آینده برگزار می‌شود.

این رویداد برای هنرمندان بالای ۱۵ سال و با تکنیک آبرنگ بر روی مقوا در ابعاد ۳۵ در ۵۰ برگزار می‌شود.

رقابت نقاشی «نقش عشق» در دو مرحله انجام می‌شود، در مرحله اول شرکت‌کنندگان باید تصویر آثار را با فرمت jpg و حداکثر تا ۳ مگابایت بدون هیچ ویرایشی به آدرس esftajasomi@gmail.com یا شماره واتساپ ۰۹۱۳۱۰۱۸۹۸۳ ارسال کنند.

در مرحله دوم باید اصل اثر همراه با فرم مشخصات آن بدون قاب و پاسپارتو به دبیرخانه این رویداد به آدرس اصفهان، خیابان استانداری، گذر سعدی، عمارت تاریخی سعدی، کد پستی ۸۱۴۶۸۱۳۹۶۱ ارسال شود.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند