از سوی خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان؛
فراخوان مسابقه «فصل کارتون ۳» منتشر شد

02:280

فراخوان سومین مسابقه فصلی خانه کاریکاتور اصفهان «فصل کارتون۳» با عنوان «با عمل، امید بسازیم» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان سومین مسابقه فصلی خود را با نام «فصل کارتون۳» ویژه کاریکاتوریست ها منتشر کرد. سازمان جهانی بهداشت امسال به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی شعار «با عمل، امید بسازیم» را انتخاب کرده است، مسابقه فصل کارتون ۳ نیز با همین شعار برگزار می شود.

پیام پورفلاح مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان گفت: انتخاب شعار «با عمل، امید بسازیم» یادآور این است که برای خودکشی جایگزین وجود دارد، و هدف آن ایجاد اعتماد و تابیدن نور و روشنایی در همه ماست که بدانیم همه اقدامات ما چه کوچک و چه بزرگ ممکن است برای کسانی که در حال مبارزه با خودکشی و شرایط سخت هستند، امید ایجاد کند.

وی افزود: خودکشی پدیده ای ویرانگر است و تاثیر عمیقی بر اطرافیان می‌گذارد اما پیشگیری از آن معمولا امکان پذیر است و شما نقش کلیدی در پیشگیری از آن دارید. از طریق عمل و اقدام موثر، می‌توانید برای کسی که در تاریکترین لحظات زندگی خود به سر می‌برد تغییر ایجاد کنید.
مدیر خانه کاریکاتور خاطرنشان کرد: همه به عنوان عضوی از جامعه، به عنوان یک والد، یک دوست، یک همکار، یک همسایه می‌توانیم از کسانی که بحران خودکشی را تجربه می‌کنند و یا از افسردگی رنج می‌برند، حمایت کنیم و چراغی باشیم برای عبور از تاریکی…

پورفلاح درباره مقرارت این فراخوان توضیح داد: شرکت برای کلیه هنرمندان و علاقمندان در این فراخوان آزاد است و در این مسابقه تکنیک آزاد و تعداد اثر نیز محدودیتی ندارد. اندازه آثار باید حداقل A4، فرمت JPG، رزولوشن ۳۰۰ dpi باشد و آثاری که پیش از این جایـــزه برده باشند فقط در بخش نمایشـگاهی راه پیـدا می‌کننــد. علاقه مندان برای حضور در این مسابقه می توانند آثار خود را به آدرس esfahancartoon@gmail.com ایمیل نمایند و باید در قسمت موضوع ایمیل مربوط به جشنواره فصل کارتون ۳ قید شود.

وی افزود: به همــراه آثـار باید نام کامل، شمــاره تماس ثابت و شهر محل سکونت ارسال گردد، از آثار برتر جشنواره نسخه هایی در قالب موشن نیز ساخته خواهد شد. جوایز این مسابقه نفر اول سی میلیون ریال، نفر دوم بیست میلیون ريال، نفر سوم ده میلیون ريال، جایزه ویژه گروه روانشناسی و جامعه‌شناسی نیز پانزده میلیون ریال است.

پورفلاح در پایان تصریح کرد: فایل هایی برای توضیح بیشتر موضوع در کانال اطلاع رسانی و وب سایت قرار خواهد گرفت. همچنین کارگاه هایی با حضور متخصصین برای فهم بهتر این پدیده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند