فراخوان مسابقه «فصل کارتون ۲» منتشر شد

02:000

فراخوان دومین مسابقه کاریکاتور فصلی خانه کاریکاتور اصفهان با نام «فصل کارتون ۲» منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری استان اصفهان با همکاری شرکت فولاد مبارکه با دو محور موضوعی «دردسرهای تولید و کارآفرینی» و «نقش صنایع پیشرو در توسعه کشور» فراخوان دومین مسابقه فصل کارتون را برگزار می‌کند.

مسابقه فصلی خانه کاریکاتور اصفهان با عنوان «فصل کارتون ۲» با همکاری حوزه هنری استان اصفهان و با حمایت شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت برگزار می‌شود.

عنوان بخش اصلی این مسابقه «دردسرهای تولید و کارآفرینی» با ریزموضوعات مشکلات صنایع و تولیدکننده‌ها (تحریم، تورم، قاچاق و …)، موانع پیش روی تولیدکنندگان و کارآفرینان، استفاده از رانت و پارتی برای واردات بی‌رویه، نقش کارآفرینان در رونق اقتصادی است.

همچنین موضوع بخش ویژه این مسابقه «نقش صنایع پیشرو در توسعه کشور» است و جایزه ویژه صنعت را به همراه خواهد داشت.

مسابقه «فصل کارتون ۲» ویژه اعضاء خانه کاریکاتور اصفهان برگزار می‌شود؛ اما هنرمندان دیگر شهرها نیز می‌توانند به عنوان مهمان در این مسابقه حضور یابند.

از شرایط حضور در این مسابقه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: تکنیک و تعداد آثار در این مسابقه، آزاد است و اندازه آثار حداقل ۴A، فرمت JPG، رزولوشن ۳۰۰ DPI است.

گفتنی است آثاری که قبلاً جایزه گرفته‌اند و یا منتشر شده باشند، فقط به بخش نمایشگاهی راه پیدا می‌کنند.

به همراه آثار باید نام کامل، شماره تماس ثابت و همراه در یک فایل نوشتاری ارسال شود. از آثار برتر جشنواره نسخه‌هایی در قالب موشن نیز ساخته خواهد شد.

شرکت‌کننده با ارسال اثر می‌پذیرد که دبیرخانه جشنواره حق استفاده نمایشگاهی و انتشار آثار در فضاهای مجازی و حقیقی را خواهد داشت.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند آثار خود را برای شرکت در مسابقه «فصل کارتون» به آدرس esfahancartoon@gmail.com ارسال کرده و در قسمت موضوع ایمیل قید کنند که مربوط به جشنواره «فصل کارتون ۲ اصفهان» است.

جوایز مسابقه «فصل کارتون۲» برای نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال تعیین شده است.

گفتنی است، آخرین مهلت ارسال اثر ۳۰ مردادماه است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام ESFAHANCARTOON@ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند