فراخوان سوگواره شعر «بر شانه‌های نی» منتشر شد

01:030

فراخوان سومین سوگواره استانی شعر «بر شانه‌های نی» از سوی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: سومین سوگواره استانی شعر با همکاری هیئت شیفتگان وصل و شهرداری فرخ شهر برگزار خواهد شد.

اعظم قاسمی چالشتری افزود: این سوگواره با موضوع نهضت کربلا و وقایع مرتبط با واقعه عاشورا برگزار می‌شود و تولید اشعار فاخر، نگاه تازه به واقعه کربلا و موضوعات پیرامون آن از اهداف این رویداد ادبی است.

قاسمی اظهار داشت: سومین سوگواره شعر «بر شانه‌های نی» در بخش شعر کلاسیک برگزار می‌شود و اولویت با آثار و سروده‌هایی است که پیشتر در جایی منتشر نشده باشند.

قاسمی؛ حق چاپ و انتشار آثار در کتاب سوگواره را برای دبیرخانه محفوظ دانست و گفت: شاعران آیینی استان می‌توانند حداکثر سه اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند که پس از ارزیابی آثار، علاوه بر انتخاب سه اثر برگزیده، از پنج اثر نیز تقدیر می‌شود و آثاری که قابلیت اجرا به صورت نوحه را نیز داشته باشند در آیین اختتامیه اجرا خواهند شد.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۲۳ شهریورماه است و در اربعین حسینی منتخبین این سوگواره معرفی خواهند شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیکی به نشانی a.ghasemi.cha@gmail.com ارسال و به شماره  ۰۹۳۰۹۱۸۱۰۶۵ در پیام‌رسان واتس‌آپ و یا در قالب لوح فشرده به آدرس: شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه ۵۲، حوزه هنری چهارمحال و بختیاری ارسال کنند.

انتهای پیام/

 

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند