فراخوان دوره‌های آموزش تخصصی حوزه هنری قم منتشر شد

01:530

حوزه هنری استان قم برای برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی هنر در رشته هنرهای تصویری، هنرهای تجسمی و ادبیات فراخوان ثبت‌نام منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، با فروکش کردن آمار مبتلایان بیماری کوئید ۱۹ در استان قم و صدور مجوز برگزاری محدود اجتماعات، حوزه هنری استان قم برای برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی هنر در گرایش‌ هنرهای تصویری، هنرهای تجسمی و ادبیات فراخوان ثبت‌نام منتشر کرد.

این فراخوان در رشته هنرهای تصویری برای دوره فیلم‌نامه‌نویسی، در رشته هنرهای تجسمی برای دوره طراحی، نقاشی، عکاسی، نگارگری، تصویرسازی، نقاشی خط و گرافیک و در رشته ادبیات برای دوره داستان‌نویسی مقدماتی، داستان‌نویسی تکمیلی، مبانی شعر مقدماتی و مبانی شعر تکمیلی منتشر شده‌ است. این دوره‌ها با حضور تعداد محدود هنرجویان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند.

حوزه هنری قم با ۳۰ سال تجربه برگزاری دوره‌های تخصصی هنر به هنرجویان دوره‌های تخصصی خود، گواهی‌نامه پایان دوره آموزشی اعطاء می‌کند. همچنین حوزه هنری قم با تشکیل باشگاه هنرجویان، تداوم دوره‌های تخصصی هنری در گرایش‌های مختلف به صورت تکمیلی و برگزاری کارگاه‌ها و محافل ادبی و هنری سعی دارد اثربخشی دوره‌های هنری را افزایش دهد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دوره‌های یاد شده می‌توانند تا تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه با شماره تماس ۳۷۷۴۴۴۰۰ واحد آموزش (داخلی ۴) تماس بگیرند و یا به صورت حضوری به نشانی خیابان چهارمردان،‌ انتهای کوچه ۱۷، پلاک ۱۴۹ مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند