فراخوان ثبت‌نام کارگاه نقاشی خط در قم

01:210

کارگاه دو روزه‌ی نقاشی خط «فاطمی» با حضور روح الله دلخانی مدرس دانشگاه سوره، به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان قم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، طی روزهای ۱۲ و ۱۳ دی ماه ۱۴۰۰ کارگاه نقاشی خط «فاطمی» با حضور روح الله دلخانی مدرس دانشگاه سوره،‌ به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان قم برگزار می‌شود.

این کارگاه طی روزهای اعلام شده و دو نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۳۰/۱۴ تا ۱۸ در حوزه هنری قم به نشانی خیابان چهارمردان،‌انتهای کوچه ۱۷، پلاک ۱۵۹ برگزار می‌شود.

روح الله دلخانی مدرس دانشگاه سوره است و سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، دانشگاه شریعتی و دانشگاه الزهرا را در کانامه خود دارد. او همچنین در حوزه نقاشی‌خط ورک‌شاپ‌های متعددی در ایران، امارات متحده عربی و آفریقای جنوبی برگزار کرده است. دلخانی علاوه بر نمایشگاه‌های متعدد گروهی، نمایشگاه‌های فردی مختلفی را نیز در ایران و خارج از ایران برگزار نموده است.

علاقمندان برای ثبت نام و حضور در این کارگاه که رایگان است می‎توانند با شماره تلفن همراه ۰۹۳۶۲۵۴۱۲۰۰ تماس حاصل نمایند. شرط حضور در این کارگاه برای هنرجویان، داشتن تجربه و سابقه خوشنویسی است.

انتهای خبر/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند