فراخوان تولید اثر از سوی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد

01:020

فراخوان استانی تولید اثر (رباعی و دو بیتی) با عنوان «اگر باران به کوهستان نبارد…!» با موضوع آب از سوی مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد آفرینشهای ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری درباره هدف از انتشار این فراخوان گفت:  با توجه به اهمیت موضوع کم آبی در کشور و به ویژه استان چهارمحال و بختیاری بر آن شدیم که فراخوانی با موضوع آب در قالب شعر (رباعی و دوبیتی) منتشر کنیم.

اعظم قاسمی چالشتری افزود: کمبود آب، خشکسالی، مشکلات کشاورزی، فرهنگ مصرف آب و مدیریت منابع آب موضوعات این فراخوان استانی هستند.

قاسمی ارسال حداکثر ۵ اثر به دبیرخانه از هر شاعر را برای این فراخوان مجاز دانست و اظهار داشت: به ۵ اثر برگزیده در هر بخش این فراخوان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و در پایان در صورت مطلوب بودن کیفیت آثار، در کتابی با همین عنوان به چاپ خواهند رسید.

مسئول واحد آفرینشهای ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت:  از ارسال آثار طنز در این فراخوان استقبال می شود. همچنین حق هرگونه استفاده تبلیغاتی و انتشاراتی از آثار ارسالی به این مسابقه برای حوزه هنری استان محفوظ می باشد.

علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۱ در پیام رسان واتس آپ به شماره « ۰۹۳۰۹۱۸۱۰۶۵»  و یا به دبیرخانه مسابقه واقع در شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه ۵۲ حوزه هنری ارسال کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند