فراخوان انتشار آثار تجسمی هنرمندان استان قم

01:010

واحد تجسمی حوزه هنری استان قم برای انتشار آثار، معرفی هنرمندان استان قم و به روز کردن بانک اطلاعات هنرمندان بر درگاه پایگاه خبری حوزه هنری استان قم، فراخوان دریافت اثر منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، واحد تجسمی حوزه هنری استان قم برای انتشار آثار، معرفی هنرمندان استان قم و به روز کردن بانک اطلاعات هنرمندان بر درگاه پایگاه خبری حوزه هنری استان قم، فراخوان دریافت اثر منتشر کرد.

متن فراخوان چنین است: «نظر به محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در راستای تعامل با هنرمندان تجسمی استان و به منظور ارائه و اشاعه آثار هنری ایشان، از هنرمندان استان دعوت می‌کند تا با ارائه آثارشان در رشته‌های؛ طراحی، نقاشی، خط، عکاسی، حجم‌سازی، پوستر، نگارگری، تذهیب و گل و مرغ، ما را در معرفی هنرمندان و آثارشان بر روی درگاه پایگاه خبری حوزه هنری استان قم و فضای مجازی وابسته با هدف ایجاد تعامل بهتر و سازنده با مخاطبان، یاری نمایند.»

هنرمندان علاقه‌مند به ارائه آثارشان در قالب‌های یاد شده، می‌توانند تصویر حداکثر ۲۵ اثر خود را به همراه عکس پرتره و رزومه‌شان به نشانی ایمیل: tajasomiqom@info.com ارسال کنند. آثار پس از ارزیابی توسط کارشناسان واحد تجسمی حوزه هنری استان قم در بخش هنرمندان پایگاه خبری حوزه هنری قم در قالب بانک اطلاعات هنرمندان بارگذاری می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند