«غیر رسمی ۴» در سینماهای کردستان اکران می‌شود

02:000

حوزه هنری استان کردستان با همکاری و مشارکت جبهه فرهنگی استان کردستان مستند «غیر رسمی ۴» دیدار جمعی از طنز پردازان کشور با رهبر انقلاب را در سنندج، سقز و بیجار به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: چهارمین قسمت از مستند “غیررسمی” سخنان، حواشی و دغدغه‌های حاضران در دیدار جمعی از طنزپردازان کشور با رهبر انقلاب را به تصویر در آورده است.

وی گفت: این مستند که توسط سید محمد علی صدری نیا و در موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تهیه شده است به مدت سه روز به ترتیب در سنندج، سقز و بیجار ویژه اصحاب فرهنگ ورسانه در سینما های حوزه هنری اکران می شود.

وی ادامه داد:  یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است.

مرادی ادامه  داد: این جلسات در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درد و دل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال ۱۳۹۵ در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.

رئیس حوزه هنری  کردستان با اشاره به پخش سه قسمت از این مجموعه مستند با موضوع روایتی از دیدارهای پنجشنبه‌ای، دیدار راویان دفاع مقدس و دیدار نخبگان علمی و فناوری با رهبر انقلاب از شبکه‌های مختلف صداوسیما تصریح کرد: مستند غیر رسمی۴ ساعت ۱۹:۳۰ روز یکشنبه ۲۲ اسفند در پردیس سینمایی بهمن سنندج، روز دوشنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۱ پردیس سینمایی مهر سقز و ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۴ اسفند در سالن شماره ۱ پردیس سینمایی آزادی بیجار به نمایش گذاشته می شود.

وی با اشاره به همکاری و مشارکت قرارگاه خاتم الاوصیا و جبهه فرهنگی استان کردستان در برگزاری این برنامه از تمامی فعالین فرهنگی و اصحاب رسانه دعوت کرد در روزها و ساعات عنوان شده به صورت رایگان این مستند ارزشمندرا به تماشا نشسته و دیدگاه های خود را در خصوص مسائل مطرح شده در این مستند عنوان کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند