غرفه تولیدات حوزه هنری مازندران در نمایشگاه آثار قرآنی گشایش یافت

کمتر از یک دقیقه0

با حضور نماینده ولی فقیه در استان مازندران، تولیدات تجسمی و آثار مکتوب حوزه هنری مازندران در نمایشگاه کتاب و محصولات قرآنی مازندران به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، عصر یکشنبه ۴ اردیبهشت سال جاری، نمایشگاه تولیدات تجسمی و آثار مکتوب این مرکز در غرفه ای جهت بازدید علاقمندان برپا شد.

گفتنی است این غرفه که با حضور آیت الله محمد باقر محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران آغاز به کار کرد، بخشی از نمایشگاه کتاب و محصولات قرآنی استان در مجتمع فرهنگی ارشاد اسلامی مازندران (ساری، میدان امام خمینی ره) است.

در این نمایشگاه که به مدت یک هفته پذیرای علاقمندان خواهد بود کتابهای تولید حوزه هنری مازندران ( با موضوع دفاع مقدس، آثار پژوهشی، فرهنگی ادبی و آیینی) و همچنین تابلوهایی از آثار پوستر، گرافیک با موضوع مرتبط و آثار نگارگری و تذهیب و خوشنویسی با موضوع الهی نامه علامه حسن زاده آملی و دلنوشته های شهید آوینی قرار دارد.

شایان ذکر است که حوزه هنری انقلاب اسلامی مازندران همه ساله در ایام و فرصتهای مختلف با برپایی غرفه ای ویژه در نمایشگاه های استانی، بخشی از تازه ترین تولیدات خود را به نمایش می‌گذارد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند