علی اکبر شیروانی سکان سوره مهر را به دست گرفت

01:160

با حکم هیئت مدیره سوره مهر، علی اکبر شیروانی به عنوان مدیرعامل انتشارات سوره مهر برگزیده شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علی اکبر شیروانی که تاکنون به عنوان معاون تولید انتشارات سوره مهر مشغول بود، با حکم هیئت مدیره سوره مهر، جایگزین عبدالحمید قره‌داغی شد.

در دوره مدیریت قره‌داغی که از سال ۱۳۹۵ به عنوان مدیرعامل منصوب شد، سوره مهر چهار سال پیاپی به عنوان ناشر برگزیده کشوری انتخاب شد. همچنین بیش از ١٠٠ عنوان از کتاب‌های مطرح سوره مهر به زبان‌های خارجی ترجمه و در کشورهای مقصد به مخاطبان عرضه شد. در این دوره کتاب‌های کودک اهمیت ویژه‌ای پیدا کرد و برای افزایش کیفیت و متناسب‌سازی آثار برای مخاطبان، مهرک به عنوان برند سوره مهر کودک و نوجوان آغاز به‌کار کرد.

گفتنی است، علی اکبر شیروانی متولد سال ۱۳۶۰ در اصفهان بوده و دارای مدرک علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی و نیز پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد است.

شیروانی تدریس نویسندگی و داستان‌نویسی را در رادیو ایران و نیز کتابخانه‌ها بر عهده داشته و در ۹ دوره‌ آموزشی به کتابداران کتابخانه‌های سراسر کشور «شناخت رمان و آشنایی با سبک، ژانر، مکتب و نویسندگان کلاسیک» را تدریس کرده است. این نویسنده جزء برگزیدگان سیزدهمین جشنواره‌ کتاب و رسانه در بخش معرفی کتاب بوده است.

همچنین عبدالحمید قره‌داغی حدود ۱ سال است که به عنوان معاون اداری- مالی حوزه هنری منصوب شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند