عضویت کارشناسان حوزه هنری مازندران در شورای سیاستگذاری جشنواره هنری فانوس

01:0020

طی حکمی از سوی دبیر دومین جشنواره  تولیدات هنری فانوس مازندران دو تن از کارشناسان حوزه هنری به عنوان عضو شورای سیاست گذاری این رویداد منسوب شدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دبیرخانه دومین جشنواره تولیدات هنری فانوس در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران آغاز به کار کرد.

در جریان این رویداد روح الله ایرانمهر دبیر جشنواره، طی حکمی از علیرضا پاکبین ( کارشناس مسئول هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران) و سید معصومه حجازی ( کارشناس هنرهای تصویری حوزه هنری مازندران)  دعوت کرد تا در جمع شورای سیاست گذاری این رویداد حضور داشته باشند.

در متن این حکم ضمن اشاره با سوابق و تجارب نامبردگان در فعالیت های هنری، آمده است: امید آنکه با درایت و تدابیر ارزنده در راستای ارزشهای دفاع مقدس و آرمانهای انقلاب اسلامی اهتمام ورزیده و در جهت کیفیت بخشی به برپایی این جشنواره و بهره برداری شایسته از این رویداد فرهنگی اقدام نمایید.

دومین جشنواره استانی و ششمین دوره ملی فانوس در رشته های عکس، نقاشی، طراحی، پوستر و بیلبورد، نمایش خیابانی، موسیقی با کلام، فیلم کوتاه داستانی، نماهنگ و بخش ویژه پوستر حماسه ششم بهمن آمل با موضوع دفاع مقدس ( و موضوعات مرتبط) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند