عصر خاطره دفاع مقدس «نسل ماندگار» در گرگان برگزار می‌شود

کمتر از یک دقیقه0

با همکاری حوزه هنری استان گلستان و موسسه فرهنگی میرداماد گرگان، عصر خاطره دفاع مقدس با عنوان «نسل ماندگار» ۱۷ اسفندماه با حضور خانواده معظم شهداء و رزمندگان دفاع مقدس در محل تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، علی کاظمی مسئول واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان گلستان با اعلام این خبر گفت: بحمدالله  محفل خاطره گوئی دفاع مقدس  پس ازشیوع کرونا  با  دو سال وقفه  از بهمن ماه سال جاری  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی  برنامه ریزی و اجراء  شده است و با استقبال علاقمندان نیز همراه بوده است.

وی از علاقه مندان به حضور در این مراسم دعوت و اظهار کرد: رمضان جرجانی و قربان تفتیک از رزمندگان گلستانی هستند که  خاطرات دوران دفاع مقدس را برای علاقمندان بازگو خواهد  کرد.

کاظمی گفت: یادآوری و زنده نگه داشتن خاطرات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ،انتقال خاطرات به نسل جوان  به عنوان امانت دار و آینده ساز انقلاب اسلامی،تکریم و توجه به افرادی که در دوران دفاع مقدس وانقلاب اسلامی خاطره ساز بوده و به عنوان الگو مطرح هستند از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند