عسگری به عنوان رئیس جدید حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شد

02:320

طی حكمی از سوی  محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، مجید عسگری به عنوان رئیس جدید حوزه هنری خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، پس از قبول مسئولیت میثم مرادی‌بیناباج به عنوان معاون راهبری استان‌های حوزه هنری با حكم دادمان رئیس حوزه هنری، مجید عسگری به عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان خراسان رضوی معرفی شد.

در حكم صادره خطاب به عسگری آمده است:

«اساس کار وجود مقدّس حضرت علی بن موسی الرّضا (علیه الصلاه و السلام) کار فرهنگی و تبلیغی بوده است».

امام خامنه‌ای مد ظلّه العالی)

برادر ارجمند؛ جناب آقای مجید عسگری

بدون تردید مهم‌ترین منبع الهام و فیض برای خدمت خالصانه و مجاهدانه در سنگر هنر انقلاب اسلامی، وجود مقدس امام رضا علیه السلام است که چون خورشیدی فروزنده بر تاریخ و جغرافیای ایران اسلامی پرتوافکنی کرده و به‌ویژه سرچشمه حکمت و معنویت و حماسه در فرهنگ و هنر خطه خراسان بوده است. توفیق خدمت‌گزاری به مجاوران و زائران و عموم شیعیان و محبان آن حضرت از پایگاه این خطه پربرکت، افتخاری بزرگ و بی‌بدیل به شمار می‌آید که مستوجب شکرگزاری به درگاه مقدّس ربوبی است.

نظر به سوابق ارزنده و تجارب گران‌بهای فرهنگی جناب‌عالی در استان خراسان رضوی و بنا به پیشنهاد معاون راهبری استان‌های حوزه‌هنری، جناب‌عالی را به «ریاست حوزه‌ هنری انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی» منصوب می‌کنم.

از شما انتظار می‌رود در دوره‌ی مسئولیت:

۱- ذیل سیاست‌های کلان حوزه ‌هنری بر تنظیم و اجرای سند راهبردی حوزه‌ هنری استان همت گمارید.

۲- برای شناسایی و پرورش نسل مستعد و نو خاسته‌ی هنر انقلاب اسلامی در استان اقدام کنید.

۳- شبکه‌ای منسجم و کارآمد از هنرمندان مؤمن و انقلابی استان را در مجموعه‌ی حوزه ‌هنری استان به عنوان مرکز رشد هنر انقلابی سامان دهید.

۴- به معرفی قلّه‌های هنر انقلابی استان در تراز ملی و بین المللی همت گمارید.

۵- ظرفیت ارتباط مستمر و مؤثر را با هیات اندیشه‌ورز حوزه‌ هنری استان، نهادها، تشکل‌ها و اعضای جبهه‌ی فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی استان فعال نمائید.

۶- با ایجاد ساز و کار دقیق تولید و ترویج محصولات و گفتمان هنر انقلاب اسلامی، بر وسعت دایره‌ی نفوذ و تأثیر هنر انقلاب اسلامی در جغرافیای فرهنگی استان بیفزایید.

توفیق شما را در جلب عنایت و رضایت حق‌تعالی، ذیل توجّهات و تحیّات حضرت ولیّ عصر (ارواح العالمین له الفداء) خواستارم.

 

شایان ذكر است مجید عسگری متولد ۱۳۵۸ از مشهد دانشجوی كارشناسی ارشد علوم اجتماعی گرایش برنامه‌ریزی توسعه منطقه‌ای دانشگاه شیراز است.

در سوابق مدیریتی و فعالیت‌های وی: مسئولیت طرح و برنامه مؤسسه پخش صنایع فرهنگی كتاب پردازان، مدیر فروشگاه كتاب به نشر، دبیر كارگروه تدوین طرح و راه‌اندازی دبیرخانه هنر حماسی، مدیر فرهنگسرای شهرداری بهشت، مدیر كارگروه تولید و تقویم محصولات فرهنگی قرارگاه خاتم‌الاوصیا (عج) و دبیر سرویس مدیریت فرهنگی نشریه خراسان فرهنگی دیده می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند