به همت حوزه هنری کودک و نوجوان؛
طرح ملی حمایت از کسب و کارهای کودک با نام «سکو» برگزار می‌شود

02:000

اولین رویداد حمایت ملی از کسب و کارهای کودک با نام «سکو» با همکاری صندوق پژوهش و فناوری سپهر و حوزه هنری کودک و نوجوان، در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد فعال در حوزه کودک، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، طرح حمایت از کسب و کارهای کودک و نوجوان (سکو) به منظور حمایت، رشد و فعال سازی هسته‌ها و مجموعه‌های فرهنگی هنری کودک و نوجوان، تجاری سازی نوآوری‌ها و کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای این حوزه از طریق اعطای خدمات مالی و اعتباری می‌باشد.

شرکت‌ها، موسسه‌ها و کسب و کارهای فعال در موضوعات مطروحه در سر فصل های ذیل مورد حمایت طرح قرار خواهند گرفت که عبارتند از:

  1. تکمیل و ارتقاء محصولات در موضوعات مورد حمایت
  2. توسعه زیرساخت تولید محصولات در موضوعات مورد حمایت
  3. تولید محصولات و خدمات در موضوعات مورد حمایت

موضوعات مورد حمایت:

موضوعات مورد حمایت طرح سرمایه گذاری و حمایت از کسب و کارهای کودک و نوجوان به صورت مقطعی و بر اساس ظرفیت‌ها و اولویت‌های موجود اعلام می‌گردد. موضوع این کسب و کارها عبارتند از:

  • ساخت عروسک‌های بازی و نمایشی
  • اپلیکیشن‌های تعاملی کودک و نوجوان
  • تولید و ساخت هدایای کودک
  • تولید و ساخت اسباب بازی‌های کودک و نوجوان
  • بازی‌های رومیزی (برد گیم)
  • بازی‌های موبایلی و دیجیتال

متقاضیان جهت شرکت در فراخوان سکو می‌توانند پس مطالعه شرایط از کانال‌های ارتباطی مجموعه در پیام رسان‌های ایتا،بله و روبیکا به آدرس اینترنتی @sakko_ir، از طریق سامانه صندوق سپهر به نشانی www.irsakko.ir ثبت نام و تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ طرح نامه خود را در موضوعات مطروحه ثبت نمایند.

شایان‌ ذکر است پس از داوری بر اساس ضوابط اعلامی و با نظر هیئت داوران و اولویت بندی متقاضیان و کسب و کارها، تسهیلات در قالب قرض الحسنه به ارزش ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، سرمایه در گردش به ارزش ۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و وام بلا عوض به ارزش ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ارائه می‌گردد.

مهلت ارسال طرح نامه: ۱۴۰۱/۰۹/۱۰

داوری: ۱۴۰۱/۰۹/۱۹

ارائه تسهیلات: ۱۴۰۱/۰۱/۱۷

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند