ضبط ویژه‌برنامه مجازی «مشق عشق» در حوزه هنری مازندران

02:000

همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ویژه‌برنامه هنری «مشق عشق» جلوی دوربین رفت.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این برنامه ترکیبی که توسط واحد آموزش و پژوهش این مرکز تولید شده است، در بخش‌های نقالی، شعرخوانی، دکلمه و متن‌خوانی، نمایش، نقاشی و خوش‌نویسی جلوی دوربین رفت.

مصطفی اژدرپور منفرد طراح و کارگردان ویژه برنامه «مشق عشق»، با اشاره به وضعیت ویژه استان از لحاظ برگزاری برنامه‌های حضوری و گردهمایی (به دلیل شیوع کرونا) و اهمیت کار در فضای مجازی، عنوان کرد: حوزه هنری مازندران تولیدات و فعالیت‌هایی را با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تدارک دیده که این برنامه بخشی از تولیدات فضای مجازی این مرکز خواهد بود.

وی همچنین ادامه داد: در این برنامه که با حضور تنی چند از هنرمندان استان صورت گرفت، علاوه بر سردار سلیمانی به موضوعاتی مانند شهدای عرصه علمی (شهدای ترور)، شهدای مدافع حرم و مدافعان سلامت نیز اشاره شده است.

یاسر محمودی برنتی مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری مازندران نیز در حاشیه ضبط این برنامه گفت: انتشار تولیدات مجازی ویژه سالگرد شهادت سردار سلیمانی که از روزهای گذشته از طریق پایگاه‌های مجازی این مرکز و سایر شبکه‌های اجتماعی استان و کشور آغاز شده تا هفته آینده ادامه خواهد یافت و تولیدات برنامه «مشق عشق» نیز با همین گروه همراه خواهد شد.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی ضمن طراحی و اجرای بیش از 20 عنوان فعالیت تولیدی با موضوع آن سردار، ساعت 15:30 روز یکشنبه 14 دی‌ماه از برخی از این تولیدات (آثار موسیقایی، پوستر، خوش‌نویسی، نقاشی، نمایش و کتاب شعر) در نگارخانه سوره این مرکز رونمایی خواهد کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند