شورای سیاست‌گذاری حوزه هنری معرفی شد

01:080

شورای سیاست‌گذاری حوزه هنری از سوی محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شورای سیاست‌گذاری حوزه هنری با ریاست محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی متشکل از محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، محسن مؤمنی‌شریف رئیس پیشین حوزه هنری، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، مسعود نجابتی از اساتید هنرهای تجسمی و عضو کانون هنر شیعی و انجمن خوش‌نویسان ایران، وحید جلیلی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب، حجت الاسلام احمدحسین شریفی عضو هیئت علمی گروه فلسفه مؤسسه آموزشی_پژوهشی مؤسسه امام خمینی (ره) و مجید شاه‌حسینی از اساتید و عضو شورای سیاست‌گذاری مرکز آموزش و پژوهش حوزه هنری معرفی شد.

هر یک از اعضای این شورای سیاست‌گذاری طی حکمی جداگانه از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شدند. متن این حکم به شرح زیر است:

«اکنون که هم قدم با گام دوم انقلاب عزیزمان در فصل نوین حرکت تحول‌خواهانه سازمان تبلیغات اسلامی، به جد و جهد برای تحقق تمدن نوین اسلامی-به مدد الهی- به پا خواسته‌ایم، ضروری است که هرچه بهتر و بیشتر به اعتلای هنر متعالی همت گماریم. بر همین اساس و طبق ماده ۹ اساسنامه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و با عنایت به تأیید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، با توجه به سوابق مؤثر و شناخته شده جنابعالی در سپهر فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی، شما را به عنوان «عضو شورای سیاست‌گذاری حوزه هنری» منصوب می‌نمایم.

امید است با یاری حضرت حق، با استفاده از اختیارات آن شورا (مطابق بند ۱۰ اسانامه مذکور) و با سیاست‌گذاری و نظارت صحیح و مجدانه نسبت به آن مرکز، به عنوان میراث گرانقدر شهیدان فرهنگ‌ساز و هنردوست انقلاب اسلامی، که خدمات شایسته‌ای نیز به عرصه فرهنگ و هنر دینی داشته است، در راستای اعتلای هنر متعالی و انقلابی توفیق کامل یابید.

بر خود فرض می‌دانم که از زحمات همه اعضای ارجمند شواری پیشین سیاست‌گذاری حوزه هنری تشکر نموده و برای ایشان و اعضای محترم جدید، از خداوند متعال توفیق مسألت کنم.

محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس شورای سیاست‌گذاری حوزه هنری»

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند