دانلود کنید؛
شماره هفتم «دیدینو» منتشر شد/ راه‌ورسم هنر دانش‌بنیان

01:420

شماره هفتم نشریه «دیدینو» توسط دفتر نوآوری و توسعه حوزه هنری  منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه هنری، هفتمین شماره از نشریه «دیدینو» با پرونده ویژه‌ای درباره «هنر دانش‌بنیان» به انتشار رسید. «دیدینو» در این شماره باتوجه نامگذاری سال ۱۴۰۱ به عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» از سوی رهبر انقلاب، به بررسی راهکارهای تحقق این شعار در عرصه‌ی هنر پرداخته است. در پرونده ویژه‌ی این شماره  ابعاد مختلف فعالیت دانش‌بنیان در عرصه‌ی فرهنگ‌وهنر بررسی شده است.

گفتگو با آقای «محمد قاسمی‌پور» نیز یکی از مطالب این شماره نشریه «دیدینو» است. قاسمی‌پور که بیش از یک‌دهه مسئولیت دفتر ادبیات پایداری را در اداره‌کل و معاونت استان‌های حوزه هنری بر عهده داشت فروردین‌ماه امسال جای خود را به «محمد مهدی رحیمی» داد. قاسمی‌پور در این گفتگو خاطرات و تجربیات خود در دوران مسئولیت را با مخاطبان «دیدینو» به اشتراک گذاشته است.

روایتی از ساخت تندیس هفته هنر انقلاب اسلامی از زبان استاد  علی‌اصغر یوزباشی، گفتگو با مدیر «سماوا» ناشر صوتی حوزه هنری و چند پیشنهاد برای نمایشگاه کتاب تهران نیز از دیگر مطالب شماره هفتم نشریه «دیدینو» است.

دوماه‌نامه‌ی «دیدینو» که توسط دفتر نوآوری و توسعه و در معاونت برنامه‌ریزی و امور راهبردی حوزه هنری منتشر می‌شود، می‌کوشد با نگاهی نو به مسائل و چالش‌های پیش رو، زمینه‌ساز گفتگو درباره‌ی «تحول» و ابعاد آن در حوزه‌ی هنری انقلاب اسلامی باشد.

شماره هفتم نشریه «دیدینو» را از این پیوند دریافت کنید.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند