شرکت بیش از ۱۷۰۰ نفر در مسابقه کتابخوانی غدیرپژوهی در اردبیل

01:0070

مراسم اختتامیه مسابقه کتابخوانی غدیرپژوهی در اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مراسم اختتامیه مسابقه کتابخوانی غدیرپژوهی، روز یکشنبه ۱۱ مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای فرهنگی از جمله بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سپاه حضرت عباس (ع)، حوزه هنری، دانشگاه محقق اردبیلی در محل ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل برگزار شد.

فراخوان این مسابقه در اول مهرماه در خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و کانال‌های پرمخاطب در شبکهه‌ای اجتماعی منتشر شد که در نهایت ۱۷۰۰ نفر از سراسر کشور در این مسابقه فرهنگی شرکت کردند که علاقه‌مندان علاوه بر استان اردبیل از استان‌های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، اصفهان و آذربایجان شرقی در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند.

بعد از اربعین حسینی پاسخ‌نامه‌های دریافتی مورد ارزیابی قرار گرفتند که در نهایت ۱۱۴۲ نفر پاسخ صحیح به سؤالات مطروحه داده بودند.

۱۴ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش ۵ میلیون ریال، ۲۰ عدد کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی و ۷ عدد بن خرید محصولات فرهنگی به ارزش ۱۰۰هزار تومان از جمله جوایز مسابقه کتابخوانی غدیرپژوهی است که طی قرعه‌کشی انجام شده، برندگان کارت هدیه و بن خرید محصولات فرهنگی مشخص و قرعه‌کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس نیز همزمان با میلاد پیامبر اکرم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند