شجاعی‌طباطبایی: کارتونیست‌های ۵۰ کشور دنیا در ششمین جشنواره هنر مقاومت شرکت کردند

01:480

دبیر بخش کارتون ششمین جشنواره بین‌المللی هنر مقاومت با اشاره به کیفیت بالای آثار دریافتی جشنواره در بخش کارتون گفت: بیش از ۱۰۰۰ اثر از ۵۰ کشور دنیا به دست دبیرخانه این رویداد رسیده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، نشست داوری آثار بخش کارتون ششمین جشنواره بین‌المللی هنر مقاومت در حوزه هنری در حال برگزاری است.

سید مسعود شجاعی‌طباطبایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و دبیر بخش کارتون ششمین جشنواره بین‌المللی هنر مقاومت در حاشیه نشست داوری آثار دریافتی دبیرخانه این جشنواره گفت: بخش کارتون ششمین جشنواره بین‌المللی هنر مقاومت با دو موضوع «افول آمریکا» و « ما کرونا را شکست می‌دهیم» در حال برگزاری است.

شجاعی‌طباطبایی ادامه داد: بخش کارتون ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت در نظر دارد تا این فروپاشی نظام سلطه را با عنوان «افول آمریکا» در معرض دید جهانیان بگذارد.

وی افزود: دبیری این بخش از جشنواره به عهده من گذاشته شده است و داوری این بخش هم با حضور علیرضا ذاکری، مجید خسروانجم و محمدعلی رجبی در حال انجام است.

شجاعی‌طباطبایی ادامه داد: کیفیت آثار دریافتی ششمین جشنواره هنر مقاومت در بخش کارتون بسیار خوب است. بیش از ۱۰۰۰ اثر از ۵۰ کشور دنیا به دست دبیرخانه این رویداد رسیده است.

دبیر بخش کارتون ششمین جشنواره بین‌المللی هنر مقاومت افزود: نگاه هنرمندان شرکت‌کننده با موضوع «افول آمریکا» بسیار جالب و مورد توجه بود، چرا که به روز و پویا است. موضوع کرونا و مقاومت کادر درمان و اهالی پیرامون آن نیز بسیار مورد استقبال هنرمندان سراسر دنیا قرار گرفته است و با ایده‌های نو و جذاب به این موضوع پرداخته‌اند.

گفتنی است، ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت در هشت بخش توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح، بهمن‌ماه در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند