شب یلدا با طعم قمپز

01:180

هم‌زمان با طولانی‌ترین شب سال محفل طنزپردازان استان قم در قالب ویدیو در شبکه‌های مجازی قمپز منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ هم‌زمان با فرا رسیدن شب یلدا، واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان قم پنجمین محفل مجازی قمپز را به صورت یک فایل ویدئویی تهیه و در شبکه‌های اجتماعی وابسته به این واحد منتشر می‌کند.

در پنجمین محفل مجازی قمپز طنزپردازان مسائل مختلفی همچون شب یلدا، گرانی، اخبار طنز از شهر قم و… را سوژه شوخی و انتقاد قرار داده‌اند.

در این ویدئو که با اجرای طنزپرداز شناخته شده و مسئول دفتر طنز حوزه هنری قم عباس احمدی تهیه شده، یحیی سلطانی، نوراسادات نمایی، حسین فیض اخلاقی، سید شهاب جدا، سید رسول بابامیری و معصومه بازگیر آخرین آثار طنزشان را در قالب شعر و نثر ارائه می‌کنند.

این محفل سه مهمان نیز دارد، مسلم حسن‌شاهی از کرمان، ‌سعید سلیمان‌پور از ارومیه و نیلوفر ناظری از قزوین نیز آثارشان را در این محفل مجازی قرائت کرده‌اند.

علاقه‌مندان برای تماشای این فایل ویدئویی می‌توانند از ساعت 20 به صفحه آپارات قمپز به نشانی https://www.aparat.com/qompoz و اینستاگرام به نشانی http://instagrsm.com/qompozinsta مراجعه کنند.

محفل طنزپردازان استان قم برای پنجمین نوبت است که به صورت مجازی برگزار می‌شود و با نظر مخاطبان، خلاف روال معمول که چهارشنبه آخر هر ماه برگزار یا منتشر می‌شد، شب یکشنبه ۳۰ آذرماه 1399 منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند