شب طنز «خوش مِزه» در اصفهان برگزار شد

02:420

«خوش مِزه» عنوان اولین شب طنز حضوری حوزه هنری در سال جدید است که توانست دل مخاطبان اصفهانی را به دست آورد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شب طنز «خوش مِزه» نسبت به دیگر شب‌های طنز حوزه هنری تفاوت‌های زیادی داشت، این برنامه با موضوع ازدواج در ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۵ مردادماه در فضای باز عمارت سعدی برگزار شد.

عمده‌ترین تفاوت این شب طنز، برگزاری آن در زمان شیوع ویروس کرونا بود و همین باعث شده بود مخاطبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با فاصله‌های تعیین شده در این برنامه حاضر شوند.

شاه‌مرادی رئیس حوزه هنری اصفهان، ضمن خوش آمدگویی به حضار با اشاره به عید غدیر خم و اجرای نخستین شب طنز حضوری پس از کرونا در اصفهان گفت: خوشحالم که در این روزهای پربرکت و شاد در کنار شما هستیم و امیدواریم دو ساعتی را از افسردگی روزهای کرونایی کم کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که شاهد به راه افتادن چرخه شب‌های طنز حوزه هنری با این شب طنز «خوش مِزه» باشیم.

در ادامه رسول شاکرین مدیر دفتر طنز حوزه هنری اصفهان با اشاره به برگزاری این شب طنز و خوش آمدگویی مجدد به حضار تصریح کرد: با وجود ویروس کرونا و شیوع آن شاهد استقبال مخاطبان از این برنامه هستیم و این مایه خرسندی است. وی در ادامه به خواندن نثر طنزی نیز با موضوع برنامه پرداخت.

«خوش مِزه» به واقع آیتم‌های خوشمزه‌ای هم داشت، یکی از این آیتم‌ها حضور عمه خانم (با اجرای احمدرضا خاکسار) بود که مورد علاقه مخاطبان قرار گرفت.

سعید آزاد یکی از پیشکسوتان شعر طنز، مهدی جهاندار، علی سلیمیان، مرضیه کریمی از شاعران طنزپردازی بودند که به شعرخوانی پرداختند.

مسابقه با موضوع خشکی زاینده‌رود هم یکی از آیتم‌های دیگر برنامه بود که با برگزیده شدن تیتر «خشکنده رود» از آقای حسن‌زاده و تقدیم کمی از آب زاینده‌رود گل‌آلود به وی پایان یافت.

از دیگر آیتم‌های جالب برنامه می‌توان به اجرای روحوضی‌خوانی و ضربی‌خوانی گروه «چمچمالان» توسط مسعود صفری و میلاد توکلی اشاره کرد. آنها نیز توانستند با صدای خوب صفری و همراهی تنبک توکلی نظر مخاطبان این برنامه را به خود جلب کنند.

خاطره‌گویی طنز دفاع مقدس با حضور سیدعلی موسوی معروف به سید بلبلی حضار را به حال و هوای جبهه و شوخی‌های آن برد. اجرای استندآپ کمدین نوجوان هادی فقیهی نیز یکی از اجراهای موفق این شب طنز بود که با موضوع تفاوت‌های ازدواج در گذشته و امروز به اجرا در آمد.

دو ساعت شب طنز «خوش مِزه» توانست مزه دهان و روح مخاطبان اصفهانی را برای ساعاتی عوض و شیرین کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند