در حوزه هنری اصفهان؛
شب طنز «خوش‌مِزه» با موضوع کرونا برگزار شد

02:540

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)، دومین شب طنز «خوش‌مِزه» در سالن سعدی حوزه هنری اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این شب طنز با رسول شاکرین مدیر دفتر طنز حوزه هنری در نقش اومیکرون شروع شد.
ویروس پیشرفته کرونا (اومیکرون) در مورد چگونگی کرونا و انتقال آن به کسانی که ماسک نمی‌زنند سخن گفت و به مجری (محمدحسن دستپاک) گفت: بهتر است همه ماسک بزنند چون من عاشق کسانی می‌شوم که ماسک نمی‌زنند و چون مجری ماسک نزده بود، عاشق او شد و ماجرا با ماسک زدن مجری به خیر گذشت.

احمد نوری رئیس حوزه هنری استان اصفهان ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک میلاد حضرت زینب سلام الله اظهار امیدواری کرد که همه از این برنامه لذت ببرند و حرف جدی در این برنامه را بدون جایگاه دانست و تریبون را به طنزپردازان اصفهانی سپرد.

سحر کرداریان نخستین شاعری بود که شعر طنز خود را خواند و از همه خواست دست بزنند تا استرسش تمام شود و رفت به دنبال خرید تپانچه برای کشتن کووید ۱۹.

مسابقه‌ای که در این شب طنز برگزار شد، ساختن یک جمله طنز با مضمون «کرونا کی می‌رود؟» بود.

پس از آن حمید شریف، تئاتری با مضمون «نه به واکسن اجباری» را اجرا کرد و با هر چیز اجباری مثل خدمت اجباری و ازدواج اجباری مخالفت کرد.

سید محسن هاشمی معروف به سید خندان استندآپ کمدین مشهور اصفهانی بر روی سن آمد و در مورد دیده نشدن پسرها و مردان در زندگی تا پس از مرگ برای حضار درد و دل کرد و در مورد ترسیدن از آمپول زدن گفت.

شاعر طنزپرداز بعدی سمیه صالحی بود که در مورد زمین‌گیر شدن از کرونا و رفتن به بهشت و فرشتگانی که در آن بالا دیده می‌شوند صحبت کرد.

سپس پرستار «بددستیان» که همان حمید شریف در نقش یک خانم پرستار آمپول‌زن بود، در مورد سبک آمپول زدن خودش گفت و اینکه روش دارتی آمپول زدن به نام او ثبت اختراع شده است.

در ادامه، علیرضا یعقوبی به شعرخوانی در مورد کرونا و پرستاران پرداخت و برای پرستاران آرزوی سلامتی کرد.

سپس مجری با حضار به شعرخوانی در مورد زاینده‌رود پرداخت و آرزوی بازگشت آن را برای اصفهان کرد.

مهدی ثابت‎پی استندآپ کمدین در مورد آمپول زدن برای دفعه اول در بیمارستان گفت و حضار را با مشکلات ناشی بودن آمپول‌زن آشنا کرد.

در پایان نیز نماهنگی از روایت طنز یکی از راویان نمایش داده شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند