شب شعر بانوان مهدوی در قم برگزار شد

01:290

هم‌زمان با سالروز ساخت مسجد مقدس جمکران در هفدهمین روز ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ محفل شعر بانوان مهدوی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، هم‌زمان با سالروز ساخت مسجد مقدس جمکران در هفدهمین روز ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ محفل شعر بانوان مهدوی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که به مناسبت ۱۰۷۰امین سالروز تاسیس مسجد مقدس جمکران بر پا شد، علی مهدی کارشناس مسجد مقدس جمکران درس سخنانی کوتاه به روایت ساخته شدن این مسجد به فرموده حضرت ولی عصر(عج) اشاره نمود و به سابقه واقفانی که در این مدت به امر ساخت و ساز در مسجد مشغول بوده‌اند پرداخت.

در ادامه این محفل شعر که با اجرای عاطفه جوشقانیان شاعر آئینی همراه بود، بانوان شاعر شهر قم و مهمانانی از دیگر شهرهای کشور به قرائت آثار خود با موضوع مهدوی پرداختند.

اعظم سعادتمند، راضیه جبه‌داری، عاطفه خرمی، راضیه مظفری، سمیه خردمند، فاطمه سادات موسوی (از تهران)، محبوبه کاووسی (از مشهد)، زهرا علی‌پور (از مشهد) در این محفل سروده‌هایشان را برای حاضران ارائه کردند.

همچنین در پایان این محفل، بانوان شاعر پای سفره افطار نشستند و مهمان حضرت ولی عصر(عج) بودند. این محفل شعر به همت حوزه هنری استان قم و مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند