شب خاطره «قرار عاشقی» در بیرجند برگزار شد

02:410

شب خاطره «قرار عاشقی» به مناسبت سالروز عملیات والفجر هشت به همت حوزه هنری خراسان جنوبی در مسجد ولی عصر(عج) بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، محفل شب خاطره با عنوان «قرار عاشقی» شامگاه  ۲۰ بهمن ماه به مناسبت سالروز عملیات والفجر هشت به همت حوزه هنری خراسان جنوبی در مسجد ولی عصر(عج) بیرجند برگزار شد.

سردار «اکبر تناکی» راوی و رزمنده دوران دفاع مقدس در این مراسم اظهار داشت: انقلاب اسلامی علی رغم ترورهای کور و تحریم ها و همه محدودیت ها همچنان سرپا ایستاده است و با اقتدار به جلو حرکت می کند.

وی با بیان اینکه مشکلات فراوانی امروز در کشور داریم، افزود: بدهی های کلانی دولت قبل برای دولت فعلی به جای گذاشته است و دولت فعلی باید هر ماه ۱۱ و نیم هزار میلیارد تومان اوراق قرضه را پرداخت کند.

سردار تناکی بیان کرد: دشمنان می خواهند به حدی سیاه نمایی کنند تا مردم ناامید شوند و مظهر پهلوی را آن قدر پاک نشان دهند که مردم به سمت آنان بروند اما به کوری چشم دشمنان این اهداف شوم محقق نخواهد شد.

راوی دفاع مقدس با اشاره به اینکه ناامیدی مردم باعث سقوط نظام می شود، ادامه داد: رسانه های فارسی زبان دشمن هر روز به دنبال ترویج ناامیدی بین مردم ایران اسلامی هستند و می خواهند معاویه را مظهر حق و علی(ع) را مظهر باطل نشان دهند.

وی در ادامه عنوان داشت: بدانید که اگر صبر و مقاومت کنید بدون هیچ شعبه و تردیدی قطعا باطل و دشمنان نابود خواهند شد و در آیات قرآن کریم نیز به این موضوع اشاره شده است.

سردار تناکی با بیان اینکه دشمن توطئه های بسیاری علیه ایران اسلام انجام داده است، گفت: شرط اصلی از بین رفتن این توطئه ها این است که همراه با ولایت فقیه باشیم و به سخنان و فرامین مقام معظم رهبری لبیک بگوییم.

سرهنگ سیروانی نیز در این مراسم به بیان خاطراتی در خصوص عملیات والفجر هشت پرداخت و گفت: والفجر ۸ تنها عملیاتی بود که برای دو عملیات آموزش دیدیم.

وی در ادامه عنوان کرد: آموزش شنا، غواصی و قایق‌سواری زیادی دیدیم و یک گروهان ۱۰۰ نفره غواصی آموزش می‌دید و مشخص بود عملیات بعدی‌مان آبی است و رزمندگان نظرشان این بود که عملیات در هورالعظیم و منطقه عملیاتی بدر و خیبر انجام خواهد شد و فرماندهان مسائل حفاظتی را خوب رعایت کرده بودند و همین باعث فریب دشمن شد.

راوی دفاع مقدس با بیان اینکه والفجر ۸ یکی از شگفت‌انگیزترین عملیات‌های تاریخ دفاع‌مقدس به شمار می‌رود، گفت: در این عملیات حیثیت عراق از بین رفت و بازتاب این عملیات خیلی عالی بود و در کنار کربلای ۵ مقدمه نوشتن قطعنامه ۵۹۸ شد و تحلیلگران غربی می‌گفتند اگر ایران قدرت پیدا کند یقیناً بر ارتش عراق پیروز خواهد شد و جنگ به نفع ایران رقم خواهد خورد.

در مراسم «قرار عاشقی» گروه سرود ابناالاحرار نیز به اجرای سرود پرداختند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند