شب خاطره «فاتح دل‌ها» در تبریز برگزار می شود

01:050

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از برگزاری سی‌ویکمین آیین شب خاطره با عنوان «فاتح دل‌ها» در تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: در آستانه اربعین شهادت جانباز سرافراز مدافع حرم شهید صمد فاتح‌نژاد، سی‌ویکمین آیین شب خاطره حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی با عنوان «فاتح دل‌ها» در تبریز برگزار می شود.

وی افزود: در این آیین که امروز دوشنبه ششم دی ماه ساعت ۱۵ در پردیس فرهنگی سینمایی قدس تبریز برگزار می شود، فرماندهان، همرزمان و خانواده شهید فاتح نژاد خاطره گویی می کنند.

رئیس حوزه هنری استان در ادامه اظهار کرد: همچنین در حاشیه برگزاری این آیین، پرتره شهید فاتح‌نژاد، طراحی و رونمایی می شود.

بلاغی در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: همچنین در حاشیه برگزاری این آیین، نمایشگاه عکس «عروج نشسته» در مجموعه هنری مهر و ماه حوزه هنری استان افتتاح می شود.

گفتنی است، شهید فاتح نژاد، جانباز ۷۰ درصد در مبارزه با نیروهای تکفیری بر اثر انفجار تانک و اصابت ترکش قطع نخاع و جانباز شده بود که نهم آذرماه امسال به دیدار حق نائل و به شهادت رسید.

جانباز مدافع حرم «صمد فاتح نژاد خواجه»، متولد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۱ در ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ در تکریت عراق بر اثر اصابت موج انفجار و ترکش به درجه رفیع جانبازی نائل شده بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند