«شب‌های سینمای آزاد» اصفهان به پایان رسید

01:140

برنامه «شب های سینمای آزاد» با تقدیر از پیشکسوتان سینمای آزاد ایران و اصفهان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در اختتامیه «شب های سینمای آزاد» که شامگاه پنجشنبه ۳۰ دی ماه در سینما سوره اصفهان برگزار شد از ۹ نفر از اساتید و پیشکسوتان تاثیرگذار سینمای آزاد (ناصر غلامرضایی، محمدعلی میاندار،  پرویز حسن پور، سیاوش امیری فر، رضا مهیمن، حسین سیاح، اکبرخامین، رضا رضازاده، عطا اله قهیری)  با حضور مجتبی شاهمرادی معاون شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري اصفهان و دکتر احمد نوری رئیس حوزه هنری استان اصفهان به عمل آمد.

«شب های سینمایی آزاد» به مدت سه شب، با همکاری فیلم خانه حوزه هنری استان اصفهان و دفتر تخصصی سینما و وبسایت تخصصی فیدان در سینما سوره حوزه هنری واقع در خیابان آمادگاه روبروی مهمانسرای عباسی با حضور جمعی از اهالی سینما و با استقبال سینماگران جوان از ۲۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار شد.

در این سه شب متوالی، در مجموع ۲۸ فیلم کوتاه و بلند منتخبی از آثار سینماگران و فیلمسازان سینمای آزاد ایران و اصفهان، در سه سانس در هرشب به نمایش درآمد و نقد و بررسی شد.

در مدت برگزاری این برنامه، فیلم‌های «ارتفاع متروک» ساخته بهنام جعفری، «گردشی در یک روز خوش آفتابی» ساخته احمد غفار منش و «وقایع اتفاقیه» ساخته محمود یاراحمدی نمایش داده شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند