با رونمایی از مجموعه داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام»؛
سی‌و پنجمین نشست «آینه بندان» برگزار می‌شود

01:170

دفتر داستان مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری سی‌و پنجمین نشست «آینه بندان» را با رونمایی از مجموعه داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سی‌و پنجمین نشست «آینه بندان» عصر روز دوشنبه ۹ اسفند‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ در کافه کتاب انتشارات سوره مهر با حضور فائضه غفارحدادی، مجید قیصری و علیالله سلیمی برگزار می‌شود.

مجموعه‌ داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» با گردآوری مجید قیصری با محوریت شخصیت پیامبر اکرم (ص) در  انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شده است.

این اثر ۱۱ داستان کوتاه را با انتخاب و جمع آوری این نویسنده دربرمی‌گیرد که هرکدام از داستان ها زندگی و سیره نبوی را بیان می‌کند.

برخی از روایت‌های کتاب، روایت‌های کوتاهی از زندگی امروز ما هستند. روایت‌هایی که تاریخ انقضا ندارند و تا امروز به شیوه‌های مختلف آنها را برایمان بازگو کرده اند. در این اثر چند داستان‌ برگزیده جشنواره داستان نویسی خاتم هم دیده می‌شود. جشنواره خاتم هر سال با محوریت حضرت رسول (ص) برگزار می‌شود.

در این کتاب داستان‌هایی از زهرا کاردانی، علی آرمین، فائضه غفارحدادی، محیا حلاجی، مرتضی فرجی، مهدیه جلالی، معصومه صفایی‌‎راد، فاطمه جعفری، نجیبه فیروزی، الهه طاهریان و مجید قیصری منتشر شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این نشست می‌توانند در تاریخ و ساعت یاد شده به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ، کافه کتاب انتشارات سوره مهر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند