سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری با سخنرانی محمدمهدی دادمان به پایان رسید

02:000

سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری با سخنرانی محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آخرین روز از نشست سه روزه سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری در دور تحولی خود روز گذشته پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹ با پی‌گیری برنامه‌های از پیش تعیین شده آن برگزار شد. این نشست که از اول صبح کار خود را آغاز کرد با برپایی ادامه کارگروه‌های پنج‌گانه مشخص شده برای استان‌ها پی‌گیری شد. هر یک از این کارگروه‌ها دارای یک دبیر برگزاری بود که یکی از رؤسای مراکز استانی دبیری آن را بر اساس مأموریت محول شده به آن کارگروه عهده‌دار بود.

بخش بعدی آخرین روز از نشست به جمع‌بندی و ارائه خروجی کارگروه‌ها با حضور و مدیریت میثم مرادی‌بیناباج معاون راهبری استان‌های حوزه هنری اختصاص داشت. در این بخش دبیران کارگروه‌ها با ارائه گزارش‌های خود و اعلام نتایج به دست آمده به همراه برنامه‌ریزی‌های شکل گرفته، نظرات و پیشنهادات دیگر رؤسای مراکز را دریافت و جهت تقویت و اصلاح مأموریت‌های خود یادداشت کردند.

محمدرضا سنگری رئیس اندیشکده ادبیات پایداری حوزه هنری نیز در سومین روز از این نشست حضور یافت و به ارائه اهداف اندیشکده و روابط و انتظارات آن از استان‌ها پرداخت. سنگری در این نشست با تأکید بر اهمیت تحول در دوره جدید حوزه هنری، نقش مراکز استانی حوزه هنری در راهبری اهداف انقلابی اسلامی حوزه هنری را مهم دانست. وی از همه رؤسای مراکز استانی خواست تا با توکل بر خدا و توجه به نشانه‌هایی جدی از ظهور حضرت ولی عصر(عج) گام‌های خود را در راستای انقلاب اسلامی مستحکم‌تر و استوارتر از پیش بردارند.

محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی نیز در آخرین روز از سی‌ونهمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری با قرائت مطالبی منسجم و صریح نسبت به انتظارات خود از مدیریت‌ها در دوره جدید پرداخت.

گفتنی است، سی‌ونهمین نشست رؤسای مراكز استانی با شعار «هنر انقلابی؛ پیشران گام دوم» در دوره تحولی حوزه هنری به مدت ۳ روز از ۱۲ تا ۱۴ اسفندماه در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.
انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند