سیزدهمین حضور بین‌المللی «سایه‌های سنگین کلاغ» در برزیل

01:140

فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند اردبیلی در جشنواره گوایبا 2020 اکران می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم دانشجویی گوایبا 2020 برزیل از روز 11 تا 15 آذرماه 1399 برگزار می‌شود که طی آن فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری استان اردبیل اکران می‌شود.

این جشنواره توسط مؤسسه دولتی آموزش و پرورش گومس ژاردیمالمیر برزیل برگزار می‌شود و فضا را برای متخصصان فیلم کوتاه و بلند کشورهای دیگر نیز هموار ساخته تا بتوانند خلاقیت‌های جدید در سینما را به نمایش بگذارند.

موضوع فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» جنگ و صلح است و تاکنون در جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا و چندین جشنواره دیگر نیز حضور داشته است.

گفتنی است، بهنام اسدالهی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد. وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و چهار فیلم داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند