با نمایشنامه‌خوانی طنز «خواستگاری» اثر آنتون چخوف؛
سومین برنامه «خنده در صحنه» برگزار شد

01:250

برنامه سوم از سری جدید «خنده در صحنه» که به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد با اجرای نمایشنامه «خواستگاری» اثر آنتون چخوف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، برنامه سوم از سری جدید «خنده در صحنه» که به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد با اجرای نمایشنامه «خواستگاری» اثر آنتون چخوف برگزار شد.

این برنامه که روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ روی صحنه سالن سوره حوزه هنری رفت با تنظیم و نگارش عظیم موسوی و با لهجه گیلانی اجرا شد.پ

نمایشنامه‌خوانی «خواستگاری» به کارگردانی رضا گیلان‌پور و نقش‌خوانی فرهاد بشارتی، حمیدرضا طوبایی، مظفر قربان‌نژاد، فریبا دستوار، حمیدرضا مرادی ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه به نمایش درآمد.

جلسه سوم «خنده در صحنه» که توسط ایرج افشاری اصل مورد نقد و بررسی قرار گرفت با موسیقی قربانعلی کاظمی و استقبال علاقه‌مندان به نمایشنامه‌خوانی و طنز همراه شد.

خنده در صحنه کاری از دفتر طنز حوزه هنری است که به نمایشنامه‌خوانی طنز اختصاص دارد و در سری جدید خود پس از اجرای نمایشنامه «آواز قو» و «در انتظار گودو» حالا با اثر دیگری از آنتون چخوف اجرا شد.

گفتنی است ورود به برنامه‌های آتی خنده‌ در صحنه برای عموم مردم آزاد و رایگان است. خنده در صحنه هر ماه با اجرای یک نمایشنامه طنز میزبان علاقه‌مندان و دوست‌داران حوزه طنز خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند