سوره مهر با ۱۳۰۰ عنوان کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

01:150

انتشارات سوره مهر با بیش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب بزرگسال و کودک و نوجوان در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران حاضر شده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، پس از برگزاری دو نمایشگاه موفق «انتهای راهروی ۲۷» و «نمایشگاه مجازی کتاب‌ دفاع مقدس»، سوره مهر این بار در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده، با بیش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب بزرگسال و کودک و نوجوان حاضر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند به سایت نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به آدرس (book.icfi.ir) مراجعه و با بهره‌مندی از تخفیف ۲۰ درصدی و ارسال رایگان، آثار مورد نیاز خود را خریداری کنند.

تمام آثار پرفروش سوره مهر از جمله کتاب‌های «دا»، کتاب‌های شعر فاضل نظری (آن‌ها، گریه‌های امپراتور، اقلیت، ضد، کتاب و اکنون) ، «دختر شینا»، «پایی که جا ماند»، «آبنبات هل‌دار»، «آبنبات دارچینی»، «ارتداد»، «آن بیست و سه نفر»، «خاطرات سفیر»، «گلستان یازدهم»، «فرنگیس»، «بابانظر»، «زن آقا» و … در این نمایشگاه عرضه شده‌اند.

همچنین تازه‌ترین آثار این ناشر از جمله «نقاشی قهوه»، «مهاجر سرزمین آفتاب»، «شبح میکونوس»، «گوهر سبز»، «فرکانس ۱۱۶۰»، «رنج بی‌پایان عشق»، «برادر انگلستان»، «صبح شام»، «پسرهای ننه عبدالله»، «ماتی خان» و …. در این نمایشگاه عرضه شده‌اند.

گفتنی است، نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن‌ماه به آدرس (book.icfi.ir) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند