با اجرای چهار نشست در دانشکده هنر سوره؛
«سمپوزیوم آینده تئاتر ایران» برگزار می‌شود

01:550

سمپوزیوم آینده تئاتر ایران در راستای ارتباط با مراکز حرفه‌ای هنر با مشارکت و همکاری مرکز هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، خانه تئاتر ایران و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار می‌شود.

دانشکده هنر و گروه آموزشی تئاتر دانشگاه سوره پس از تحولات سالهای اخیر در دانشگاه، همیشه در پی ارتباط با مراکز حرفه‌ای و سیاست‌گذاران هنر بوده تا از این طریق به طرح چالش‌ها و معضلات مهم آموزش هنر و ارتباط این آموزش با فضای حرفه‌ای بپردازد. برگزاری سمپوزیوم آینده تئاتر ایران در راستای این اهداف با مشارکت و همکاری مرکز هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، خانه تئاتر ایران و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برنامه‌ریزی‌شده است. چهار نشست برای این سمپوزیوم طراحی‌شده و جمعی از اساتید، پژوهشگران و هنرمندان حرفه‌ای به طرح دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت.

در روز سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ تا ۲۰ دو نشست برگزار خواهد شد: نشست «مدیریت و آموزش توسعه‌گرا در تئاتر» و سپس «زیبایی‌شناسی اجرا و سبک‌های اجرایی نو»

در روز چهارشنبه ۱۵ دی نیز به ترتیب دو نشست زیر برگزار خواهد شد:

«درام و نظریه‌های نوین در ادبیات نمایشی» و «مناسبات اقتصادی در آینده تئاتر ایران».

سخنرانان نشست اول سه‌شنبه، دکتر سعید اسدی، دکتر مهرداد رایانی مخصوص، دکتر رحمت امینی، استاد کوروش زارعی و دبیر نشست دکتر اکرم قاسمپور هستند.

در نشست دوم سه‌شنبه، دکتر شهرام گیل‌آبادی، دکتر قطب‌الدین صادقی، استاد امیر دژاکام و دبیر نشست نیز استاد شکوفه ماسوری حضور خواهند داشت.

در نشست اول چهارشنبه، دکتر بهزاد آقا جمالی، دکتر صادق رشیدی، دکتر میترا علوی طلب با دبیری دکتر امیررضا نوری پرتو

و در نشست دوم نیز دکتر هاجر سعیدی نژاد، آقای داوود نامور، دکتر نرگس نراقی به دبیری استاد فرزاد معافی غفاری حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر وارد جلسات شوند.

https://sibad.soore.ir/v/show/wn4001459

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند