سمپوزیوم «آموزش مجازی تئاتر؛ ظرفیت‌ها و چالش‌ها» برگزار می شود

02:000

سخنرانان سمپوزیوم آموزش مجازی تئاتر، ظرفیت و چالش ها با حضور چند تن از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه سوره در روز هفتم دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سخنرانان سمپوزیوم آموزش مجازی تئاتر؛ ظرفیت‌ها و چالش‌ها معرفی شدند. در این سمپوزیوم خانم اکرم قاسم‌پور عضو هیأت علمی دانشگاه سوره، خانم سیمین امیریان عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز، آقای محمدحسین ناصربخت عضو هیأت علمی دانشگاه هنر و آقای بهزاد آقاجمالی مدرس و پژوهشگر حوزه تئاتر در دو پنل جداگانه به سخنرانی خواهند پرداخت. دو مهمان نخست در پنل اول با مدیریت  آقای رحمت امینی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و دو مهمان دوم در پنل نهایی با مدیریت فرزاد معافی غفاری عضو هیأت علمی دانشگاه سوره  حضور خواهند داشت. زمان برنامه در هفتم دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت  ۱۶تا ۲۰  خواهد بود.

انجمن علمی هنرهای نمایشی به عنوان یک نهاد علمی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره بر همین اساس سمپوزیومی با عنوان «آموزش مجازی تئاتر؛ ظرفیت‌ها و چالش‌ها» را در دو پنل در نظر گرفته‌اند تا بتواند ابعاد موافق و مخالف در این حوزه را به بحث بگذارند. این نخستین سمپوزیوم انجمن علمی هنرهای نمایشی است که سعی دارد در راستای اهداف علمی خود با برگزاری چنین نشست‌هایی برنامه‌های خود را بسط و گسترش دهد. این انجمن علمی به تازگی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ثبت رسیده و با برگزاری این سمپوزیوم به شکل رسمی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

دانشکده هنر دانشگاه سوره نیز با دو گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی در این دوران درکنار دانشگاه‌های دیگر درگیر آموزش مجازی تئاتر بوده است و بنابراین هم‌نشینی فوق می‌تواند در ارائه بحث‌ها پنجره‌های تازه‌ای را به سوی مخاطب بگشاید.

سمپوزیوم «آموزش مجازی تئاتر؛ ظرفیت‌ها و چالش‌ها» به صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره به آدرس https://sibad.soore.ac.ir/v/show/theaterstudies برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند