سلسله استوری موشن‌های «تبریز در انقلاب» تولید شد

02:000

مسئول روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از تولید سلسله استوری موشن های «تبریز در انقلاب» توسط حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، شاهین بدرحیدری با بیان این مطلب اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سلسله استوری موشن های ۳۰ ثانیه‌ای «تبریز در انقلاب» به همت واحد روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید و در فضای مجازی منتشر می شود.

وی افزود: این سلسله استوری موشن ها، با استفاده از اسناد موجود در کتاب «تبریز در انقلاب اسلامی به روایت عکس و سند» از تولیدات حوزه هنری استان تدوین شده و از ۱۲ تا ۲۹ بهمن ماه امسال در فضای مجازی منتشر می شود.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان در ادامه افزود: علاقمندان می توانند این استوری موشن ها را در صفحات فضای مجازی به نشانی @hhtabriz مراجعه و دانلود کنند.

وی همچنین ادامه داد: این استوری موشن ها توسط آقای بیژن شیخ علیزاده تدوین شده و گویندگی این استوری موشن ها به عهده آقای رضا ربوی است.

بدرحیدری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تولید یک مصاحبه خیابانی با عنوان خمینی آذربایجان تصریح کرد: این مصاحبه نیز با محوریت شهادت آیت الله قاضی طباطبایی، اولین شهید محراب در جمهوری اسلامی توسط روابط عمومی حوزه هنری استان تولید و در فضای مجازی منتشر می شود.

کتاب «تبریز در انقلاب اسلامی به روایت عکس و سند» به کوشش سیدمحمدمسعود نقیب در ۲۴۸ صفحه، تالیف و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

کار تالیف و انتشار این کتاب به همت حوزه هنری آذربایجان شرقی در راستای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی و با حمایت های شورای هماهنگی استان از سال ۱۳۹۷ آغاز شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند